Her Hastaya Özel Yatak

Yatak kategorisinde özel bir yeri olan ve hastaların bedensel yapısına göre özel tasarlanan hasta yatağı seçenekleri, Alman motor seçenekleriyle desteklenmektedir.

 Her Hastaya Özel Yatak

31.01.2018 - 19:31

Güncelleme : 31.01.2018 - 19:31

Yatak kategorisinde özel bir yeri olan ve hastaların bedensel yapısına göre özel tasarlanan hasta yatağı seçenekleri, Alman motor seçenekleriyle desteklenmektedir. Sağlam kasa yapısı ve ahşap yapısı, esneme yapmaz. Hastaları hareket ettirerek rahat ettiren özel hareket mekanizması, bu kategoride oldukça önemlidir.

 

Özel Tasarım

Hastaların sürekli sırt üstü yatması, rahatsızlığa neden olur. Yemek yemek için ve arada bir rahatlamak için, hastaların oturur vaziyete getirilmesi gerekebilir. Hasta yatakları kategorisinde değerlendirilen bu ürünümüz, baş kısmı doksan derece oynamaktadır. Aynı şekilde ayak kısmı da otuz beş derece kalka bilmektedir. Ayak kısmının yükseltilmesi, hastanın kalbi için oldukça faydalıdır.

 

Özel Karyola Seçenekleri

Kullanım özellikleri bakımından karyola seçenekleri, özel olarak tasarlanmıştır. Karyola seçeneklerinde anti-bakteriyel özellikler, hastanın sırtı ve kalçası için önemlidir. Sürekli sırt üstü yatan ve sağa sola dönmeyen hastaların sırt kısımları kararma yapar. Bu durumdan kurtulmak için özel karyola çeşitlerimizi değerlendirebilirsiniz. Vico, doğal lateks ve hr hasta karyolası seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen bu karyolalar, fermuarlı olan yüzleri kolaylıkla yıkanmaktadır.

http://www.uykusagliknoktasi.com/baza-karyola/hasta-yatagi-motor-hareketli-ortopedik-medikal

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın