Hemşire Forma Modelleri

Hemşireler için oldukça fazla modelde hemşire forma modeli bulunmaktadır. Takım hemşire formalarıkısa kollu, uzun kollu ya da tesettür modeli şeklinde modellerde ve ayrıca çok fazla renk alternatifinde üretilmektedir. Birbirinden şık hemşire formaları ile şıklığından da ödün vermek istemeyen hemşireler için özel olarak tasarlanmış hemşire formaları bulunmaktadır. Ayrıca bu hemşire formaları şık olduğu kadar gün içerisinde […]

 Hemşire Forma Modelleri

03.09.2019 - 21:02

Güncelleme : 03.09.2019 - 21:02

Hemşireler için oldukça fazla modelde hemşire forma modeli bulunmaktadır. Takım hemşire formalarıkısa kollu, uzun kollu ya da tesettür modeli şeklinde modellerde ve ayrıca çok fazla renk alternatifinde üretilmektedir. Birbirinden şık hemşire formaları ile şıklığından da ödün vermek istemeyen hemşireler için özel olarak tasarlanmış hemşire formaları bulunmaktadır. Ayrıca bu hemşire formaları şık olduğu kadar gün içerisinde rahat hareket etmenize yardımcı olacak ve rahatınızdan da ödün vermemenize yardımcı olacaktır.

Bütün sağlık sektöründe çalışan hemşirelerin rahatlıkla kullanacakları bu hemşire forma takımları genel olarak tüm hemşirelerin zevkine hitap edecek oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Beğeneceğiniz ve içerisinde rahat edeceğiniz, tarzınıza uygun bir hemşire forma modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Mevsime Uygun Hemşire Forma Modelleri

Hem yaz mevsimi hem de kış mevsimi için tasarlanmış olan uzun kollu ve kısa kollu takım hemşire formaları modelleri ile mevsime uygun hemşire forma modellerini kullanabilirsiniz. Yaz mevsimine uygun tasarlanmış hemşire forma modelleri ile yazın en sıcak havalarda bile rahat edebilirsiniz. Yine hemşire forma takımları modellerinden olan tesettür hemşire forma takımları ve hamile hemşire forma takımları da seçenekler arasında bulunmaktadır. Birbirinden farklı renk ve desendeki bu hemşire forma modelleri ile çalışma ortamınızda şık ve rahat olabilirsiniz. Böylece çalıştığınız ortamlarda rahat ederek; çok daha konforlu bir iş hayatının içerisinde bulunabilirsiniz.

Farklı Yaka Alternatiflerine Sahip Hemşire Formaları

Hemşire forma modellerinin oldukça fazla model çeşitliliğine sahip olduğu gibi hemşire formalarının tüm modellerinde farklı farklı yaka çeşitleri de bulunmaktadır. Bu yaka çeşitlerinden kendinizi en rahat hissettiğiniz ve en beğendiğiniz yaka çeşidini tercih edebilirsiniz. Model çeşitlerimiz arasında klasik yaka olan bir takım hemşire formalarıolduğu gibi kare yaka, zarf yaka gibi farklı alternatiflerde de yaka modeli tercihinde bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı yaka çeşitlerine sahip hemşire forma modellerinin yanı sıra renk alternatifine sahip desenli ve desensiz hemşire forma modelleri de bulunmaktadır. Labor Medikal Tekstik 1979 yılından beri yerli üretim yapan bir firma olarak sektörde yıldızı parlayan ve kaliteli hemşire formalarına imzasını atan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın