Hazır Ofis Hizmetleri

Ofisler bir şirket için olmazsa olmaz alanlardan bir tanesidir. Şirket kurulumu yaparken ofis dizayn etmek ve ofis için gerekli olan malzemeleri almak şirket sahibi adına uzun bir süreç geçmesine neden olur.

 Hazır Ofis Hizmetleri

09.06.2018 - 18:12

Güncelleme : 09.06.2018 - 18:12

Ofisler bir şirket için olmazsa olmaz alanlardan bir tanesidir. Şirket kurulumu yaparken ofis dizayn etmek ve ofis için gerekli olan malzemeleri almak şirket sahibi adına uzun bir süreç geçmesine neden olur. Micro Office firması ile irtibata geçerek hazır ofis hizmetlerinden yararlanabilmek ve belirli bir ücret karşılığında bu hizmeti satın alabilmek mümkün olur. Firmanın resmi web sitesi olan microoffice.com.tr adresi üzerinden iletişim kurarak verdikleri hizmet ile alakalı olarak geniş bir bilgi alabilmek mümkündür.

Micro Office Ürünleri

Micro Office firması tarafından müşterilere sağlanan hizmetler ve ürünler içerisinde; hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis tasarımları bulunmaktadır. Bu firma tarafından sizlere sağlanan ofis hizmetleri sayesinde modern çizgilerden oluşmuş bir ofis tasarımı, parmak izi kontrolü ile giriş yapılan özel odalar, klimanın bağımsız olarak kumanda ile kontrol edilebilmesi, tahsis edilen faks ve telefon numarası, günümüz teknolojisine uygun olarak hazırlanan IP telefonu ve sesli mesaj ile müşteri yönlendirmesi yapabilme gibi çeşitli alternatif alanlar sunulmaktadır.

http://www.microoffice.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın