Hayır Lokması Dökme Hizmeti

Sektörde eski bir geçmişe sahip olan ve İstanbul'un her bölgesine lokmacı hizmeti sunan firma, müşterilerinin güvenini kazanmış ve kendine farklı bir yer edinmeyi başarmıştır.

 Hayır Lokması Dökme Hizmeti

22.01.2018 - 17:17

Güncelleme : 22.01.2018 - 17:17

Sektörde eski bir geçmişe sahip olan ve İstanbul’un her bölgesine lokmacı hizmeti sunan firma, müşterilerinin güvenini kazanmış ve kendine farklı bir yer edinmeyi başarmıştır.

 

Cenazede ya da mevlitlerde gelen konuklarınıza sunmak adına tercih edebileceğiniz lokma döktürme hizmeti, en ekonomik fiyat avantajları ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Hayır lokması yaptırmak istediğiniz zaman tüm ekipmanları ile birlikte istediğiniz yere gelen profesyonel ekip, sizin yerinize dağıtım işini de gerçekleştirmektedir.

 

İstediğiniz takdirde su ile Osmanlı şerbeti ile de ikram edebileceğiniz lokmalar, hayırlı bir işe vesile olmanıza imkân tanımaktadır. En yeni ve en temiz stand arabaları ile birlikte sunulan lokmacı kiralama hizmeti sayesinde siz yalnızca konuklarınızla ilgilenirken sizin adınıza tüm lokma dökme ve dağıtım işlemi gerçekleştirilmektedir.

 

En hijyenik şartlarda hazırlanan ve hamurları kızgın yağda kızarttılar sonra şerbetin içine bırakan lokma ustaları, en leziz lokmaları sizlere ve konuklarınıza tattırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kurulmuş olduğu günden beri lezzetinden hiçbir zaman ödün vermeyen Lokmacı Furkan Usta, ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere bir telefon kadar uzaklıkta.

https://lokmacifurkan.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın