Hayalinizdeki Yurt

Öğrencilere rahat bir yaşam alanı vaat eden Türkiye'nin en büyük öğrenci yaşam projesi Sakarya öğrenci yurdu olarak hizmet vermektedir.

 Hayalinizdeki Yurt

07.07.2018 - 11:41

Güncelleme : 07.07.2018 - 11:41

Öğrencilere rahat bir yaşam alanı vaat eden Türkiye’nin en büyük öğrenci yaşam projesi Sakarya öğrenci yurdu olarak hizmet vermektedir. 3 tarafı doğa ile çevrili yeşil ile iç içe öğrencilere 46.000 metrekarelik bir alanda hizmet veren unigardenyurt.com toplamda 1000 öğrenciye yurt konseptinde konaklama hizmeti sağlamaktadır. Üniversitenin hemen yanında kurulan proje sadece Sakarya üniversitesi öğrencilerinden oluşan öğrencilerin konaklama hizmetini ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Neler Bulunuyor

Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yaşam alanları sunan Sakarya yurt tam bir doğa projesidir. Eşsiz orman manzarası, yanı başında yer alan ferah orman, yaşam kalitesini büyük oranda artırmaktadır. Öğrencilere bölgedeki en iyi imkanları sunmak adına spor sahası, Lüx daireler, Fitness salonu, Market, Alışveriş merkezi hizmetleri sunmaktadır. Sakarya üniversitesine 1 dakikalık mesafede öğrencilere sunulan en avantajlı yaşam projesi Sakarya apart 3 etaptan oluşuyor. 1. etapta 620 daire yer alıyor ve öğrenci evi konsepti ile hizmet veriyor. 2. etapta ise 360 daire öğrenci yurdu konsepti ile hizmet veriyor. 3 etap ise 2019 itibari ile kullanıma sunulması planlanıyor.

https://www.unigardenyurt.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın