Havacılık Uzmanı

Havacılık konusunda uzman olan firma site içerisinde yapmış olduğu tüm hizmetleri açıkça belirtmiş durumda. Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile hizmet sunan siteyi kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

 Havacılık Uzmanı

02.05.2018 - 16:17

Güncelleme : 02.05.2018 - 16:17

Havacılık konusunda uzman olan firma site içerisinde yapmış olduğu tüm hizmetleri açıkça belirtmiş durumda. Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile hizmet sunan siteyi kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Tatil ve özel işleriniz için uçak kiralama hizmeti sunan firma en iyi uçuş deneyimi gerçekleştirmeniz için tüm imkânları sağlama garantisi sunuyor. Hizmetlerim kısmından firmanın hizmetlerini görebilirsiniz. Hava araç satışı yanı sıra, kısa ve uzun süreli hangarlama, hava ambulans ve kargo hizmeti de sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Ayrıca sitede jet kiralama yanı sıra jet satışı da yapılıyor.

Bakım ve Yedek Parça

Firma müşterilerine uçak, jet ve helikopter kiralama dışında. İstanbul ve Ankara havalimanların da bulunan özel uçak ve helikopterleriniz için bakım ve hangarlama hizmeti de sunuyor. Günlük kontrol ve tamir hizmetlerini gerçekleştirerek, oluşması muhtemel arızaların önüne geçmeyi hedefliyor.

Ayrıca operasyon hizmeti de sağlayarak uçak ve helikopterinizin verimli işletilmesi konusunda size yardım sağlıyor. Firmanın 15 yıldan daha uzun süredir piyasada hizmeti bulunuyor. Siteden çevrim içi hizmet alabilirsiniz.

https://mira-aviation.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın