Hastane Bilgi Arşivi

Bulunduğunuz konumdaki tüm hastane bilgilerine erişebileceğiniz bir site hizmeti. Siteye giriş yaptığınızda karşınıza Türkiye haritası çıkıyor. Bu kısımda bulunduğunuz ilin üzerinde gelerek tıklamanız yeterli olacaktır.

 Hastane Bilgi Arşivi

25.04.2018 - 18:08

Güncelleme : 25.04.2018 - 18:08

Bulunduğunuz konumdaki tüm hastane bilgilerine erişebileceğiniz bir site hizmeti. Siteye giriş yaptığınızda karşınıza Türkiye haritası çıkıyor. Bu kısımda bulunduğunuz ilin üzerinde gelerek tıklamanız yeterli olacaktır. Hastane ara sekmesi ile bulmak istediğiniz yüzlerce hastane seçeneği ekranda belirecektir. Çıkan sonuçlar üzerinden hastanenin üzerine tıkladığınızda telefon numarası, adresi ve diğer tüm bilgilerini görebilirsiniz. Sistem oldukça kolay durumdadır. Örneğin İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul sekmesine tıkladığınızda yüzlerce farklı merkezin adını bulabilirsiniz. Bu sayede zaman kazanmanız ve merkez bilgilerine ulaşmanız mümkün oluyor.

Doktor Bilgileri

Sistemin en güzel yanı doktor bilgilerini sizinle paylaşmasıdır. Merak ettiğiniz doktor hakkındaki tüm bilgilere bu siteden erişebilirsiniz. SGK’ ya kayıtlı olan doktorun adı ve soyadını girdiğinizde sistemde o isimdeki tüm doktorlar ve unvanları çıkıyor. Bulmak istediğiniz doktorun isminin üzerine tıkladığınızda ise, hangi hastanede görev yaptığı, lisans aldığı okul, doğum tarihi, çalıştığı hastaneler ve çalıştığı yıllar hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Hastane ve doktor bilgileri dışında tahlil sonuçları ve eczane bilgileri gibi diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://www.hastaneara.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın