Hasta Yataklarında Kullanışlı Modeller

Hasta yatağı alırken, kullanışlı ve çok fonksiyonlu modellerin alınması, tercih sebebidir. Her hastanın yatış süresi ve fiziksel durumu, farklılıklar gösterir. Hastanın yaşı, geçirdiği rahatsızlıklar, yatak seçiminde önem taşıyacaktır. Hasta yatağı satışı yapan firmamız gerek satın alma gerekse kiralama hizmeti sunacaktır. Hasta yatağı kiralama hizmeti, pek çok kişinin tercih ettiği hizmetlerimizdendir. Kısa süreli yatacak hastalar için, önerilecek, kiralama […]

 Hasta Yataklarında Kullanışlı Modeller

31.07.2019 - 21:26

Güncelleme : 31.07.2019 - 21:26

Hasta yatağı alırken, kullanışlı ve çok fonksiyonlu modellerin alınması, tercih sebebidir. Her hastanın yatış süresi ve fiziksel durumu, farklılıklar gösterir. Hastanın yaşı, geçirdiği rahatsızlıklar, yatak seçiminde önem taşıyacaktır. Hasta yatağı satışı yapan firmamız gerek satın alma gerekse kiralama hizmeti sunacaktır. Hasta yatağı kiralama hizmeti, pek çok kişinin tercih ettiği hizmetlerimizdendir. Kısa süreli yatacak hastalar için, önerilecek, kiralama hizmetinden yararlanılmasıdır. Yatak satın almaya nazaran, oldukça uygun fiyatlı oluşu da tercih sebebidir.

Hasta Yataklarında Her Bütçeye Uygun Çözümler

Hasta yatağı fiyat seçeneklerinde, her bütçeye uygun çözümler yer alır.  Hasta yataklarında hem kaliteli tasarımlar öne çıkarken hem de uygun fiyat politikamız, tercih sebebi olacaktır. Bazı yatak modelleri, firmamızın kendi tasarımlarıdır. Bu modeller, ekonomik modeller diye nitelendirilir. Hastanın, yatak içerisinde hareket rahatlığı sağlanmıştır. Sırt ve bel bölgesinde farklı açılara ayarlanma seçeneği bulunur. Hem rahat hem de sağlıklı yatak modelleridir. Bu nedenle, hasta yatağı alırken firmamızdan destek alınması önem taşır.

Uzun Süre Yatacak Olan Hastalara Öneriler

Uzun süre yatacak olan hastalara önerilecek yataklar, havalı hasta yatağı modelleridir. Bu hasta yataklarında baklava ve boru tipli modeller öne çıkacaktır. İçlerinde sürekli bir hava akımı olan yataklar, yatan kişinin cilt sağlığı için önem taşıyacaktır. Özellikle, yaşlı hastalar için önerilmektedir. Cilt yaralarının açılmasını önlemeye yardımcıdır. Pozisyon veren havalı yatak modelleri de farklı pozisyonlara ayarlanabilecektir. Bu sayede, kitap okuma, televizyon izleme işlevleri rahatlıkla sağlanır. Tüm bu özellikler, el kumandası yardımı ile yapılabilecektir.

Hasta Yataklarında Çok Fonksiyonlu Modellerin Tercihi

Hasta yatağı alırken, çok fonksiyonlu yatakların seçimi önem taşır. Yatış pozisyonu dışında, oturma pozisyonlarında da farklı eğimlere ayarlanma özelliği önemlidir. Hasta yataklarımız, çok fonksiyonlu olup, son derece rahattır. Paslanmayan malzemeden yapılmış olup, güvenlik önlemleri alınmıştır. Hasta yatak süngerleri de ortopedik ve sağlıklıdır. Hasta yataklarında satış sonrası, firma desteği devam edecektir. Yatakların kurulumu da firmamız tarafından yapılmaktadır. İki, üç ve dört motorlu hasta yataklarında çok farklı özellikler bulunur. Hasta yatağı almak isteyenlerin firmamızdan hizmet alması önerilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın