Harita Değişikliğine Gidilebileceğini Gösteren Paylaşım

Gelmiş geçmiş en popüler FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunlarından olan Call of Duty: Modern Warfare’in ‘battle royale’ modu Warzone, oyunculara sunulmuştu. Şimdi de oyunun haritasında yaşanabilecek değişikliklerle ilgili söylentiler çıkmaya başladı. Tabii bunlar şu an için sadece bir söylentiden ibaret, dolayısıyla haritada değişiklik olacağı stüdyo tarafından resmen onaylanmış değil. Ancak başlat menüsünün arka planı, oyunun […]

 Harita Değişikliğine Gidilebileceğini Gösteren Paylaşım

12.04.2020 - 13:01

Güncelleme : 12.04.2020 - 13:01

Gelmiş geçmiş en popüler FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunlarından olan Call of Duty: Modern Warfare’in ‘battle royale’ modu Warzone, oyunculara sunulmuştu. Şimdi de oyunun haritasında yaşanabilecek değişikliklerle ilgili söylentiler çıkmaya başladı.

Tabii bunlar şu an için sadece bir söylentiden ibaret, dolayısıyla haritada değişiklik olacağı stüdyo tarafından resmen onaylanmış değil. Ancak başlat menüsünün arka planı, oyunun haritasında bir değişiklik yaşanacağını gösteriyor.

Warzone haritasında değişiklik

(Verdansk’ta bazı değişiklikler mi oluyor? Modern Warfare ve Warzone’un ana menüsü, ‘Barajda’ değişiklikler olabileceğini gösteriyor)

Warzone, oldukça büyük bir haritaya sahip ve oyunun doğası gereği oyuncular sürekli olarak merkeze daha da yaklaşmak durumunda kalıyor. Ayrıca haritanın dış bölgelerinde kalan bir baraj bulunuyor. Bu baraj, oyuncular için devasa bir işaret noktası görevi görüyor. Değişikliğin de donmuş halde bulunan bu gölde yaşanacağı düşünülüyor.

Yukarıdaki videodan da görebileceğiniz üzere barajın kapağından su sızdığı görülüyor. Tabii bunun harita için ne anlama geldiğine dair kesin bir şey bulunmuyor. Tecrübeli Call of Duty oyuncuları, bunun Black Ops 4’teki Blackout moduna bir gönderme olabileceğini düşünüyor. Bu, şu an için kesin bir şey göstermese de oyuncular oyun içerisindeki yaz sezonunu kısa bir süre sonra görmeye başlayabilir.