Hangi Tür Eşyalar Depolanır?

Eşya Depolama Hizmetleri Evinizde kullanmadığınız ya da sezonluk ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınız var, ancak depolama alanınız yok mu? Bu durumda düşünmenize gerek yok. Bunun için pratik depo firmasının depolarından yararlanabilirsiniz. Firma pek çok farklı eşyalarınız için uygun depolama alanlarına sahiptir. Firmadan depo hizmeti almak istediğinizde öncelikle pratik depolar adresinize getirilir. Akabinde eşyalar depolara uygun muhafaza koşullarına […]

 Hangi Tür Eşyalar Depolanır?

24.11.2019 - 13:23

Güncelleme : 24.11.2019 - 13:23

Eşya Depolama Hizmetleri

Evinizde kullanmadığınız ya da sezonluk ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınız var, ancak depolama alanınız yok mu? Bu durumda düşünmenize gerek yok. Bunun için pratik depo firmasının depolarından yararlanabilirsiniz. Firma pek çok farklı eşyalarınız için uygun depolama alanlarına sahiptir. Firmadan depo hizmeti almak istediğinizde öncelikle pratik depolar adresinize getirilir. Akabinde eşyalar depolara uygun muhafaza koşullarına göre yerleştirilir ve anahtarı size teslim edilir. Bu aşamadan sonra ise portatif depolar eşya depolama merkezine getirilir.

Hangi Tür Eşyalar Depolanır?

Pratik depo firması elektronikten beyaz eşyaya, mobilyadan koltuk- kanepeye, hobi malzemelerinden spor malzemelerine kadar her türlü eşyanın depolama hizmetini verir. Firma modern hayatın getirisi olan minimal yaşam ile birlikte evlerin depolama alanlarının azalması nedeniyle 2007 yılı itibariyle faaliyete geçmiştir. Ankara eşya depolama firması depolama hizmeti öncesi eşyalarınızın paketlenmesi hizmetini de verir. Firmanın hizmetlerinden yararlanmak ve firmadan randevu almak için www.pratikdepo.com adresini ziyaret ediniz.

Eşya Depolama Fiyatları?

Eşya depolama fiyatları depolanan pratik depoların boyutuna göre değişir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için İzmir eşya depolama firmasını arayabilirsiniz. Firmanın merkez deposunda tüm eşyalar 7/24 kamera sistemleri ile korunur. Depolama fiyatlarına eşyaların depolama süresinin ve merkez depoya gideceği nakliye ücretinin fiyatları dahildir. Firma her depolama hizmeti öncesi müşterileri ile sözleşme imzalar. Böylece her iki taraf için güven ilkesi sağlanmış olur.