Halıfleks kullanım alanları

Halıfleks plastik bazlı ipler ile dokunan bir halı türüdür. Kullanım alanı genelde duvardan duvara olsa da yer kaplamada ısı yalıtımı için de kullanılır. Evlerde, cami ve okullarda, çeşitli organizasyon faaliyetlerinde sıklıkla kullanılır.

 Halıfleks kullanım alanları

13.08.2018 - 13:50

Güncelleme : 13.08.2018 - 13:50

Halıfleks plastik bazlı ipler ile dokunan bir halı türüdür. Kullanım alanı genelde duvardan duvara olsa da yer kaplamada ısı yalıtımı için de kullanılır. Evlerde, cami ve okullarda, çeşitli organizasyon faaliyetlerinde sıklıkla kullanılır. Sade dokunduğu gibi değişik desen ve renklerde de dokunur. haliflekss.com sitemizi ziyaret ederek istediğiniz desen ve renkte halıfleks sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimiz anti bakteriyel üretimdir. Her bütçeye uygun ve ekonomiktir. Halıfleks ile döşemek istediğiniz alan ölçülerini verirseniz döşeme işlemini de yapıyoruz. Halıfleks döşerken zeminin iyi temizlenmesi gerekir. Yoksa döşenen alan pürüzlü olabilir. Özel yapıştırıcısı ile döşenir. Alanın girinti ve çıkıntıları için kolayca kesilebilen bir halıdır.

Halıfleks seçerken nelere dikkat etmeliyiz

Halıfleks seçerken alacağınız firmanın geniş bir ürün yelpazesine sahip olması gerekir. Değişik tasarımlar ile estetik görünmelidir. Kesinlikle anti bakteriyel olmalıdır. Halıfleks döşeme işini de yapan ve size her konuda yardımcı olan bir firma olmalıdır. Firmamız kaliteli ve çeşitli ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İnternet sitemizi inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://www.haliflekss.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın