Hakan Ergin Kimdir ?

  Tanınmış, firma ve kişilere profesyonel anlamda sosyal medya danışmanlığı yaptığı bilinen Hakan Ergin, Denizli’de doğmuştur. İnternet’e olan ilgisi 13 yaşında başlamıştır. Donanım ve web yazılımcılığı alanında kendini geliştirerek profesyonelleşmiştir. Forum siteleri, sosyal medya platformları, haber siteleri ve buna benzer kategorilerde birçok web sitesi hayata geçirmiştir. Google reklamcılığı ve Seo alanında, Google tarafından sertifikalar alarak […]

 Hakan Ergin Kimdir ?

28.10.2021 - 17:47

Güncelleme : 28.10.2021 - 17:47

 

Tanınmış, firma ve kişilere profesyonel anlamda sosyal medya danışmanlığı yaptığı bilinen Hakan Ergin, Denizli’de doğmuştur. İnternet’e olan ilgisi 13 yaşında başlamıştır. Donanım ve web yazılımcılığı alanında kendini geliştirerek profesyonelleşmiştir. Forum siteleri, sosyal medya platformları, haber siteleri ve buna benzer kategorilerde birçok web sitesi hayata geçirmiştir. Google reklamcılığı ve Seo alanında, Google tarafından sertifikalar alarak profesyonelleşmiştir.

Son yıllarda, sosyal medya yöneticiliği ve danışmanlığı alanında, profesyonel seminerlere katılmış; kendi yazdığı programlarla, sayfa yönetimi hakkında sayfalara ciddi ivme kazandırmıştır. Şu an, hâla profesyonel anlamda sosyal medya danışmanlığı yapmakta ve adını gizli tuttuğu birçok ünlü ve firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Instagram, Spotify, Tiktok ve YouTube hesaplarını yönetmekte, tüm dünya üzerinde ses getiren projelerde rol almaktadır. 20 yaşında olan ve 2 yazılım dili bilen Hafu Dijital Kurucusu, Hakan Ergin, başarıları ve gizli tutma konusundaki titizliği için özellikle tercih edilmektedir.