Haberinizi Veriyoruz

Firmalar müşterileriyle iletişim halinde olmak için çeşitli yollar denerler. Artık özel olarak oluşturulan mesaj listelerine toplu SMS göndermek oldukça fazla kitleye ulaşılmasına neden oluyor. İnteraktif SMS firması da uzun zamandır bu işi yapıyor. Müşteri kitlenize ulaşmak için size uygun çeşitli paketler hazırlıyorlar. Bu paketlerden hangisinin size uygun olduğu konusunda da teknik destek veriyorlar. Paketlerin yeterli […]

 Haberinizi Veriyoruz

23.06.2019 - 17:59

Güncelleme : 23.06.2019 - 17:59

Firmalar müşterileriyle iletişim halinde olmak için çeşitli yollar denerler. Artık özel olarak oluşturulan mesaj listelerine toplu SMS göndermek oldukça fazla kitleye ulaşılmasına neden oluyor. İnteraktif SMS firması da uzun zamandır bu işi yapıyor. Müşteri kitlenize ulaşmak için size uygun çeşitli paketler hazırlıyorlar. Bu paketlerden hangisinin size uygun olduğu konusunda da teknik destek veriyorlar. Paketlerin yeterli olmaması halinde size özel paket çalışmaları yapıyorlar. Tüm mesaj gönderimlerini garantili şekilde yapıyorlar.

Hangi Hizmetleri Veriyorlar?

Pazarlama alanında toplu SMS gönderme hizmeti sunuyorlar. Daha verimli ve etkili sonuçlar alınmasına destek oluyorlar. Uygun fiyatlı paketler aracılığı ile mesaj göndermenizi sağlıyorlar. Teknik destek konusunda kesintisiz şekilde yardımcı oluyorlar. Müşteri hizmetleri aracılığı ile paket alabileceğiniz gibi internet üzerinden online paket almanıza da imkan sağlıyorlar. Güvenli şekilde toplu mesaj göndermenize aracılık ediyorlar. API uyumlu olması nedeniyle kolaylık da sağlıyorlar. Zamanlanmış şekilde gönderim yapmanıza da imkan tanıyorlar.

Paketlere Neler Dahildir?

Başlangıç paketlerinden itibaren tüm paketlere çeşitli eklemeler veya çıkarımlar yapıyorlar. Süresiz şekilde aldığınız hizmeti kullanma şansı veriyorlar. Teknik desteği tüm paketlere dahil ediyorlar. Garanti sağlıyorlar. Aynı zamanda ileri tarihli mesajı da paketlere ekliyorlar. İptal linkinin eklenmesinin önemli olduğunu bildiklerinden dolayı bu özelliği de paketlere taşıyorlar. Mesajlarınızın başlıklı bir şekilde gönderilmesine imkan tanıyorlar. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde paketleri ve içeriklerini size özel hale de getirebiliyorlar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın