Güvenlik Bir Kere İhtiyaçtır

Bazı insanlar, kendilerinin ve sahip oldukları tüm malların güvenliğinden sürekli endişe duyuyor. Bazıları ise bunu hiç umursamıyorlar. İnsandan kaynaklanan güvenlik tehditleri de, aslında bir deprem, bir yangın gibi afetlerden farklı yaşanmıyor. Her insanın hayatında birkaç kere yaşayabildiği veya hiç yaşamadığı bu olaylar yaşandığında hayatımızda çok ciddi değişikliklere yol açabiliyor. İstenmeyen bu değişiklikleri yaşamamak için bu […]

 Güvenlik Bir Kere İhtiyaçtır

01.05.2020 - 9:11

Güncelleme : 03.05.2020 - 19:34

Bazı insanlar, kendilerinin ve sahip oldukları tüm malların güvenliğinden sürekli endişe duyuyor. Bazıları ise bunu hiç umursamıyorlar. İnsandan kaynaklanan güvenlik tehditleri de, aslında bir deprem, bir yangın gibi afetlerden farklı yaşanmıyor.

Her insanın hayatında birkaç kere yaşayabildiği veya hiç yaşamadığı bu olaylar yaşandığında hayatımızda çok ciddi değişikliklere yol açabiliyor. İstenmeyen bu değişiklikleri yaşamamak için bu tür kötü sürprizlere karşı bizleri ikaz edecek desi alarm sistemleri hayatımızda belki de bir kere duyacağımız güvenlik ihtiyacında yanımızda yer alıyor.

Haberdar Olmak Engel Olmaktır

İnsandan kaynaklı tehditlerden haberdar olmak, zaman zaman tehdidi kendiliğinden ortadan kaldırabiliyor. Alarm sistemi kurulu bir eve girmek isteyecek bir hırsız, genellikle alarm sesini ilk duyduğunda bırakıp kaçıyor. Bu nedenle tedbir almak başlı başına bir caydırıcı faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Emniyet Kapıda Başlar

Eviniz veya işyerinizin emniyeti öncelikle girişlerinin emniyeti ile sağlanmaya başlıyor. Kilit sistemi arızalı veya etkisiz bir iş yerinin hırsızların hedefi olmasına muhakkak gözüyle bakılıyor. Bu nedenle önce kapıların emniyete alınması güvenliğin ilk adımını oluşturuyor. Bu maksatla üretilmiş akıllı kilitler emniyetin ilk adımını atmanızda insanların can dostu oluyor. Desi alarm, akıllı kilit olarak müşterilerine; tuş takımlı, parmak izli veya uzaktan kumanda ile çalışan ürünleri sunuyor.

Alarm Sistemlerinin Kullanım Alanları

Alarm sistemleri; evimizde, işyerimizde veya otomobilimizde bizi her türlü hırsızlığa ve zarar vermeye karşı ikaz ediyor.

Alarm sistemlerden birisi olan Desi alarm;

  • Elektronik kilit ve kapı ürünleri
  • Ev ve işyeri alarm sistemleri,
  • Otomotiv sanayi ve Oem ürünleri ile malınızın ve canınızın güvende olmasına hizmet ediyor.

Uzun yıllara dayalı tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışıyla hem insanların güvenini kazanıyor hem de güvenliklerini sağlıyor.

Eviniz Gözetim Altında

Ev alarm sistemi, evden uzaklaştığınızda veya gece uykuya dalıp tamamen savunmasız kaldığınızda size huzur içinde yaşama imkânı sunuyor. Bir sefer yapılacak bir çalışma ile hem malınız hem de canınız kötü niyetli insanlara karşı emniyete alınıyor.

İş yerleri, ev alarm sistemlerinin biraz daha geniş kapsamlı olanlarına ihtiyaç duyuyor. İş yeri alarm sistemleri ikamet adresinin uzaklığına bağlı olarak daha farklı özellikler dikkate alınarak planlanabiliyor. Alarm sistemleri, ihtiyaca bağlı olarak farklı özellik taşıyor. Kimi sistemler sadece ses ile ikaz ederken kimi sistemler evinizdeki sabit telefonu veya işyerinizdeki güvenlik hizmetlerini GSM üzerinden arayabiliyor.

Otomobilinizi de Emniyete Alın

Desi alarm sistemleriyle, otomobilinizi de emniyete alarak kaygılarınızdan kurtulun. Firma tarafından aracı emniyete almanın da çeşitli yolları sunuluyor. Araca immobilizer veya alarm takılmasından şerit takip sistemine kadar araç kullanımındaki emniyetten hırsızlığa karşı korumaya kadar birçok farklı güvenlik seçeneği desi alarm sistemleri ile müşterilerin ayağına geliyor.