Güvenli Taşımacılık

  Bir yerden başka bir yere taşınmak için alabileceğiniz en profesyonel ve güvenli desteği sağlayan firma bu konuda büyük özveri ile çalışıyor ve tüm eşyalarınızı titizlikle taşıma işlemleri gerçekleştiriyor. Çekmeköy evden eve nakliyat sırasında tecrübeli ve eğitimli olan personel tüm eşyalarınızı özenle paketleyerek araçlara yerleştiriyor. Taşınma işleminin tüm aşamalarını sorunsuz gerçekleştiren firma ilk aşamada expertiz […]

 Güvenli Taşımacılık

28.05.2018 - 20:11

Güncelleme : 28.05.2018 - 20:11

 

Bir yerden başka bir yere taşınmak için alabileceğiniz en profesyonel ve güvenli desteği sağlayan firma bu konuda büyük özveri ile çalışıyor ve tüm eşyalarınızı titizlikle taşıma işlemleri gerçekleştiriyor. Çekmeköy evden eve nakliyat sırasında tecrübeli ve eğitimli olan personel tüm eşyalarınızı özenle paketleyerek araçlara yerleştiriyor. Taşınma işleminin tüm aşamalarını sorunsuz gerçekleştiren firma ilk aşamada expertiz hizmeti ile taşınma süreci hakkında size detaylı bir bilgi veriyor. Yapılan anlaşma gereğince gerçekleşen nakliyat işlemleri ilk olarak demontaj işlemi ile başlar. Özenle Demontajı yapılan eşyalar zarar görmeyecek şekilde ölçülerine uygun olarak paketlenir ve aynı şekilde bekleyen araçlara yerleştirilir. Şişli evden eve nakliyat sırasında araçlara konulan eşyalar aynı düzen ile yeni yerinize taşınıyor.

Sigortalı Taşımacılık

Ümraniye evden eve nakliyat işlemlerinde müşteriye güven veren en önemli unsur eşyaların sigortalı olarak taşınmasıdır. Firma bu güveni vermek adına tüm eşyalarınıza sigorta yaparak güvenli taşımacılığa ilk adımı atmış oluyor. Kartal evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde tüm zarar karşılanmaktadır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın