Güvenli Oto Çekici

  Türkiye’deki mevcut trafik durumu ve bazı ulaşım sıkıntılarının beraberinde getirmiş olduğu kullanıcılarının hayatında önemli bir yere sahip olan otomobiller zaman zaman dayanıklılığını yitirip çeşitli hasarlar alabilmektedir. İstanbul’un önemli semtlerinden birisi olan Kadıköy’de hizmet veren Kadıköy oto çekici yüksek kalite ve güvenilirlikte 7 gün 24 saat değerli müşterilerinin hizmetindedir. Araçların bozulması halinde yapılması gereken tek […]

 Güvenli Oto Çekici

22.01.2019 - 21:08

Güncelleme : 22.01.2019 - 21:08

 

Türkiye’deki mevcut trafik durumu ve bazı ulaşım sıkıntılarının beraberinde getirmiş olduğu kullanıcılarının hayatında önemli bir yere sahip olan otomobiller zaman zaman dayanıklılığını yitirip çeşitli hasarlar alabilmektedir. İstanbul’un önemli semtlerinden birisi olan Kadıköy’de hizmet veren Kadıköy oto çekici yüksek kalite ve güvenilirlikte 7 gün 24 saat değerli müşterilerinin hizmetindedir. Araçların bozulması halinde yapılması gereken tek şey firmayla iletişime geçip doğru adresi vermektir. Ardından firma kısa süre içerisinde güvenli bir şekilde teslim aldığı otomobili talep edilen yere yine güvenli bir şekilde bırakmaktadır. Ayrıca firma yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimler sayesinde güçlü kadrosuyla birlikte sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. Firma hakkındaki tüm detaylı bilgilere https://www.kadikoyotocekici.org adlı site üzerinden ulaşmak mümkündür.

Oto Kurtarıcı

Kadıköy çekici vermiş olduğu hizmetlerle halkın yolda kalma korkusuna yardımcı olup son teknoloji ekipmanlarıyla sürekli müşterilerine güler yüzle davranmaktadır. Yolda kalma sıkıntılarının yanı sıra keyfi durumlar için de müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktadır.

Oto Kurtarma

7\24 acil hizmet vermeye hazır olan Kadıköy’ün oto kurtarma ekibi gelen taleplere uygun olarak işlemlerini sıralı bir şekilde ayarlayıp risk seviyesini sıfıra indirdikten sonra harekete geçmektedir. İşlerinde oldukça iyi olan firma yoğun ilgi sebebiyle planlı bir şekilde hareket edip acil oto kurtarma durumlarının söz konusu olduğu zamanlarda oldukça hızlı ve pratik çözümlerle yola çıkmaktadır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın