Güvenli Bir Hayat İçin Laboratuvar Analizlerinin Önemi

Olumsuz yönde etkilenen ekolojik dengenin sağlanması ve daha fazla tahrip edilmesinin önlenmesi adına kurulmuş olan...

 Güvenli Bir Hayat İçin Laboratuvar Analizlerinin Önemi

06.05.2018 - 15:45

Güncelleme : 06.05.2018 - 15:45

Olumsuz yönde etkilenen ekolojik dengenin sağlanması ve daha fazla tahrip edilmesinin önlenmesi adına kurulmuş olan laboratuvar.net merkezinde, endüstriyel, elektronik ve medikal alanlarla ilgili bir takım analizler yapılmakta ve doğaya duyarlı bir şekilde üretim yapan tüm firmalara Eko etiketi kullanma izni vermektedir.

Hangi Alanlarda Analiz Yapılır?

Ekolojik dengeyi korumanın dışında hayatı daha güvenilir bir hale getirmeye de yardımcı olan bu laboratuar, bünyesine bağlı tüm firmalara, analiz ve test konularında da yardımcı olmaktadır.

İmalat sektörü için elektroteknik test laboratuvarı olup elektriksel dayanım ve uygunluk analizlerini uzman kadrosu ve teknolojik donanımları ile yaparak, en doğru ve güvenilir sonuçları verir ve toplum sağlığına büyük hizmette bulunur.,

Aynı şekilde gıda analizinden sanayide kullanılan kimyasallar ve ağır metallere kadar, insan sağlığını tehdit eden her tür riski saptayan ve ve bu unsurları tehdit olmaktan çıkartan endüstriyel test laboratuvarı olarak da toplum sağılığına hizmet vermektedir.

Sağlık sektöründe kullanılan cihazların güvenirliğini tespite yarayan ve insan sağlığı ile ilgili ölçümlerin hata payını azaltmada etkin olan, medikal test laboratuvarı olarak da, yine toplum sağlığı ile direk ilgilidir.

Son gelişmiş teknolojiyi uzman kadrosu ile kullanan, kalite bilincine ulaşmış ve akredite olmuş bu merkez kalite ve akreditasyon standartlarına bağlı olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

https://www.laboratuvar.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın