Güvenilir ve Avantajlı Araç Kiralama

Ulaşım alanında ihtiyaçların artış göstermesi ile birlikte hem kişisel hem de kurumsal alanlara yönelik özel araç kiralama hizmetleri sunuluyor. Kiralık araç hizmetleri ile birlikte çok ekonomik bir şekilde dönemsel veya günlük araç ihtiyaçlarının karşılanması mümkün oluyor. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen kiralık araç hizmetleri her geçen gün […]

 Güvenilir ve Avantajlı Araç Kiralama

04.02.2020 - 18:05

Güncelleme : 04.02.2020 - 18:05

Ulaşım alanında ihtiyaçların artış göstermesi ile birlikte hem kişisel hem de kurumsal alanlara yönelik özel araç kiralama hizmetleri sunuluyor. Kiralık araç hizmetleri ile birlikte çok ekonomik bir şekilde dönemsel veya günlük araç ihtiyaçlarının karşılanması mümkün oluyor. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen kiralık araç hizmetleri her geçen gün daha da geniş alanlara yayılmaya devam ediyor. Farklı segment ve kategorideki otomobiller kiralanabiliyor.

Ekonomik Filo Kiralama Çözümleri

Günümüz kurumsal faaliyet alanlarında ulaşım konusunda ihtiyaçlar oldukça yüksek seviyede bulunuyor. Filo kiralama hizmetleri ile şirketlerin personellerinin iş uygulamalarında etkin ihtiyacı olan ulaşımın ekonomik şekilde çözüme kavuşturulması sağlanıyor. Farklı segmentteki araç modellerinden oluşan geniş araç filosu ile her şirketin ihtiyaçları ve gereklilikleri doğrultunda filo kiralaması yapabilmesi mümkün oluyor. Bu sayede de şirket ulaşım ihtiyaçları ekonomik şekilde çözülebiliyor.

Uzun Süreli Araç Kiralama

Ağırlıklı olarak kurumsal hizmetler için tercih edilen bu otomobil kiralama yöntemi ekonomik bir çözüm sağlıyor. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve hatta 1 yıllık gibi uzun süreli periyotlar için araç kiralamaları sağlanabiliyor. Profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı kapsamında uzun dönem araç kiralama hizmetleri ekonomik şekilde sunulmaktadır. Bakım ve kontrolleri periyodik olarak yapılan yeni nesil otomobil modellerini uygun fiyatlara kiralayabilme imkanı bulunuyor.

Güvenilir Araç Kiralama

Kiralık araç hizmetlerinde en önemli noktalardan birisini araç güvenliği oluşturmaktadır. Aracın periyodik bakım ve kontrollerinin yapılması güvenli kullanım açısından çok önemlidir. Bu nedenle de geniş araç filosunda bulunan tüm kiralık araçlar periyodik bakıma alınmaktadır. Ayrıca her kiralama dönüşünde araçlara yönelik olarak standart kontrol ve bakım uygulaması gerçekleştirilir. Böylelikle aracın her zaman son derece güvenilir ve konforlu bir şekilde kullanımı güvence edilir.