Güvenilir Takipçi Satın Alma Yöntemi

  Sosyal medya uygulamaları artık hayatımızın merkez noktasında, İnstagram ise sosyal medyada etkileşimin en fazla olduğu mecraların başında yer alıyor. Son yıllarda hem kişiler hem de firmalar marka değeri yaratabilmek adına İnstagram da var olmaya başladılar. İnsanların sizin hesabınızı keşfetmesi ve onlarla etkileşime girmeniz için bilinmesi gereken bazı ipuçları bulunuyor. Özellikle yaptığınız paylaşımlara diğer kullanıcıların […]

 Güvenilir Takipçi Satın Alma Yöntemi

28.02.2019 - 14:32

Güncelleme : 28.02.2019 - 14:32

 

Sosyal medya uygulamaları artık hayatımızın merkez noktasında, İnstagram ise sosyal medyada etkileşimin en fazla olduğu mecraların başında yer alıyor. Son yıllarda hem kişiler hem de firmalar marka değeri yaratabilmek adına İnstagram da var olmaya başladılar. İnsanların sizin hesabınızı keşfetmesi ve onlarla etkileşime girmeniz için bilinmesi gereken bazı ipuçları bulunuyor.

Özellikle yaptığınız paylaşımlara diğer kullanıcıların yaptığı etkileşim İnstagram da diğer kullanıcıların da sizi fark etmesine sebep olur. Takipçi sayısı, yorum sayısı, beğeni sayısı gibi faktörlerin artışı hesabınızı İnstagram’ın keşfet sayfasına çıkarmadaki ilk etkenlerin içinde yer alıyor. Peki, İnstagram takipçi satın alma yolları nelerdir unun için birçok yöntem mevcut. Crovu.co sitesi takipçi satışı konusunda oluşturduğu kurumsal kimliği ile instagram takipçi satın alma işleminin güvenilir biçimde yapılmasını sağlıyor.

Firmamız Crovu.co instagram takipçi satış işlemlerini 6 yıldır yapan profesyonel bir firma olarak kaşımıza çıkıyor. Sağlam altyapısı ve her an ulaşılabilir müşteri hizmetleri servisi sayesinde kullanıcıların takip satın almak için başvurdukları en güvenilir sitelerden biri halinde.

Takipçi Satın Almak Neden Önemlidir?

İnstagram algoritması kullanıcı hesaplarının paylaşımları ile girilen etkileşim sayılarına bakarak İnstagram hesabının popülerliğini belirlemektedir. Bir paylaşım ne kadar çok etkileşim alıyorsa o hesap keşfet sayfasında görünür hale geliyor. İnstagram’da takipçi satın almanın önemi de burada ön plana çıkıyor. Kullanıcının hesabı ne kadar popüler olursa o hesaba organik yani gerçek takipçi gelme oranı artıyor. Böylelikle gerçek takipçi sayısı her gün çığ gibi büyüyerek artıyor. Takipçi satın almak önemli bir karardır ve nasıl instagram takipçi satın alma işlemi yapılır buna bakmak gerekir.

Takipçi Nasıl ve Nereden En Güvenilir Şekilde Alınır?

İnstagram için takipçi satan onlarca site olmasına rağmen bunların çok az kısmına güvenebilirsiniz. Crovu satın alma işlemini kurumsal bir çözüm mantığıyla yürüten nadir firmalardan. Ayrıca satın almayı takip eden ilk 30 gün içinde aldığınız takipçilerde azalma olduğu takdirde firma size yeni takipçiler yollayarak eksiği sürekli tamamlıyor. Satın alma işlemleri ise güvenilir bir sistem olan PayTr üzerinden yapılıyor. Güvenilir İnstagram takipçi satın alma sitelerinden olan Crovu’nun müşteri desteğine 7/24 ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın