Güvenilir Nakliyat Hizmeti

Lojistik sektöründe hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri arasında güvenilir olması ile öne çıkan firma eşyaların tamamını değerlerin üzerinden sigortalatıyor. Bu şekilde müşterilerinin güvenini kazanan firma işlem öncesi sigorta poliçesini de müşterilerine veriyor. Müşterileri ile iletişim kurmak için web adresini kullanan firmanın adresinde fiyat hesaplama motoru da bulunuyor. Bu uygulama ile müşterileri talep oluşturmadan önce […]

 Güvenilir Nakliyat Hizmeti

19.10.2019 - 16:41

Güncelleme : 19.10.2019 - 16:41

Lojistik sektöründe hizmet veren evden eve nakliyat şirketleri arasında güvenilir olması ile öne çıkan firma eşyaların tamamını değerlerin üzerinden sigortalatıyor. Bu şekilde müşterilerinin güvenini kazanan firma işlem öncesi sigorta poliçesini de müşterilerine veriyor. Müşterileri ile iletişim kurmak için web adresini kullanan firmanın adresinde fiyat hesaplama motoru da bulunuyor. Bu uygulama ile müşterileri talep oluşturmadan önce fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

Nakliyat İşi Nasıl Yapılıyor?

Firmada taşıma işleminin farklı alanlarında uzman çok sayıda personel çalışıyor. Ev taşıma işleminin sorunuz şekilde tamamlanmasını sağlayan bu personeller tüm aşamalarda da personelleri bilgilendiriyorlar. Firmadan bir müşteri taşıma talebinde bulunduğunda ise işlemler şu aşamaların sonunda tamamlanıyor:

  • Müşteriden gelen talep sonrası iletişim kurulması
  • Önce keşif ekibinin adrese ulaşması
  • Keşif ekibinden alınan bilgiler ile taşıma ekibinin adrese gitmesi
  • Eşyaların sökme ve paketleme işlemlerinin yapılması
  • Araca yüklenip gideceği adrese ulaşması

Bu işlemlerin sonunda personeller müşteriye anahtarı teslim edip adresten ayrılıyorlar.

Nakliyat Fiyatı

Piyasaya göre eşyaları uygun fiyatlara taşıma hizmeti veren firmada fiyatlar eşya sayısı, eşyaların taşınacağı mesafe ve asansör kullanımına göre değişiyor. Müşterilerin fazla zorlanmaması için firma belirli dönemlerde fiyat kampanyaları da yapıyor.

Sigorta Bedeli

Sektöre girdiği günden bu yana sigortalı nakliyat hizmeti veren firmada eşyaların tamamı değerlerinin üzerlerinde sigortalanıyor. Güvenilir sigorta şirketleri ile birlikte çalışan ve eşyaları 500.000 TL tutarında sigorta yaptıran firma olası sorunlarda gerekli evrak işlemlerini de kendisi yapıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın