Güvenilir Bal İçin Büyük Dedemin Balları

Günümüzde piyasada bir birinden farklı ve çeşitli fiyatlarda pek çok bal satışı yapılmaktadır ancak bu durum insanların aklında hangi balın sağlıklı hangi balın güvenilir olduğu sorusunu gündeme getirmektedir. Balın insan sağlığı için faydaları da göz önüne alındığında her evde olması gereken balın sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilenler tercih edilmektedir. Firma uzun yıllardır organik bal üretimi […]

 Güvenilir Bal İçin Büyük Dedemin Balları

21.06.2019 - 22:00

Güncelleme : 21.06.2019 - 22:00

Günümüzde piyasada bir birinden farklı ve çeşitli fiyatlarda pek çok bal satışı yapılmaktadır ancak bu durum insanların aklında hangi balın sağlıklı hangi balın güvenilir olduğu sorusunu gündeme getirmektedir. Balın insan sağlığı için faydaları da göz önüne alındığında her evde olması gereken balın sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilenler tercih edilmektedir. Firma uzun yıllardır organik bal üretimi yapan köklü bir kuruluştur. Hatta kovanların henüz olmadığı dönemlerde firmanın ilk ürettiği ballar ağaç kovuklarında ve örülmüş sepetlerde yapılmıştır. Yıllar içinde modern bal üretimi ile beraber firmada kendini geliştirerek daha büyük modern ve donanımlı kovanlarda bal üretmeye başlamış ve doğal bal tüketmek isteyen herkes güvenle firmadan bal siparişinde bulunmaktadır.

Çiçek Balı ve Üretimi

Firmanın bal üretim merkezi Erzurum’un Pasinler İlçesi Övenler köyünde bulunmaktadır. Dolayısı ile ender bulunan kır çiçekleri ve yaban otları ile firma eşsiz tada sahip olan çiçek balı üretiminin en güçlü temsilcisidir. Firmanın ürettiği ve satışını yaptığı ballar yüzde yüz doğal olup Tarım bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Firmanın ürettiği çiçek balları hafif aromaları ile glikoz gibi şeker ürünleri içermeyip organik yayla balı olarak piyasada satışı sunulmaktadır.

Kaliteli Bal ve Özellikleri

Bir balın kaliteli ve birinci sınıf bir ürün olması, o ürünün belirli testlerden geçerek güvenilirliği test edilmesine bağlıdır. Firmanın ürettiği tüm ballar Türk gıda kodeksi bal yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir. Üretimi yapılan ballar İstanbul Teknik Üniversitesi Arı teknokent bünyesinde faaliyet gösteren Bioactive bunyesinde analiz edilerek raporlanır ve ürünlerin satışa sunulur. Böylece firmadan bal alan müşteriler balların güvenilirliğini anlarlar. Firmada üretilen ballar kimyasal işlemlerden geçmez ve her sene sezonluk olarak sınırlı sayıda üretim yapılmaktadır. Bunun yanında firmada üretilen ballar 928, 2 mg / kg prolin içerir.

Firmadan Nasıl Bal Siparişi Verebilirim? Piyasanın en güvenilir çiçek balı satışını yapan firmadır. Firmanın ürünlerini incelemek isterseniz https://www.buyukdedeminballari.com online sitesini ziyaret edebilirsiniz. İsteyen müşteriler online siteden sipariş verebilirken, isteyen müşteriler de whatsapp iletişim numaralarından sipariş verebilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın