Güven İçinde Evinizi Taşıyın

İstanbul’un en seçkin ilçelerinden olan Şişli evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir ekip ile veren firma nakliyat taleplerini web sitesi aracılığı ile alıyor. Buradan gelen talep doğrultusunda müşterileri ile iletişime geçen firma gerekli bilgileri aldıktan sonra adrese keşif ekibi gönderiyor. Evin konumu ve eşyaların durumu hakkında gerekli bilgileri alan bu ekibin hemen ardında ise adrese […]

 Güven İçinde Evinizi Taşıyın

19.03.2020 - 16:11

Güncelleme : 19.03.2020 - 16:11

İstanbul’un en seçkin ilçelerinden olan Şişli evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir ekip ile veren firma nakliyat taleplerini web sitesi aracılığı ile alıyor. Buradan gelen talep doğrultusunda müşterileri ile iletişime geçen firma gerekli bilgileri aldıktan sonra adrese keşif ekibi gönderiyor. Evin konumu ve eşyaların durumu hakkında gerekli bilgileri alan bu ekibin hemen ardında ise adrese taşıma ekibi ulaşıyor.

Tüm işlemleri müşteri bilgisi dahilinde yapan bu ekip işlemlere paketleme ve ambalajlama ile başlıyor. Sonrasında eşyaları asansör veya beden gücü yardımı ile geniş ve araçlara yükleyen personeller eşyalara gideceği yere kadar eşlik ediyorlar. Gidilen adreste de montaj ve yerleştirme işlemlerini yapan personeller anahtar teslimi sonrası adresten ayrılıyorlar.

Taşıma Talebi Oluşturma

Nüfus olarak kalabalık olan Şişli nakliyat hizmeti talebi için firma ile temas kurmak isteyenlerin web sitede bulunan iletişim sekmesine girmeleri gerekiyor. Burada bulunan talep formunu eksiksiz dolduran müşterilere mesai saatleri içerisinde dönüş yapılıyor.

Taşıma Sigortası

Zor ve dikkat gerektiren bir işlem olan ev taşıma Şişli ilçesinde müşterilerinin mağdur olmaması için firma tüm eşyaların değerlerinin üzerlerinde sigorta yaptırıyor. Sigorta bedeli olarak 100000 TL değerinde anlaşması olan firma olası olumsuz durumlarda da tüm işlemleri kendisi yapıyor. İsteyen müşterileri ile sigorta poliçelerini de paylaşan firma bu özelliği ile taşıma talebinde bulunmak isteyenlere güven veriyor.

grafik tasarım lisansları