Günlük Reyting Sonuçları

Türk ve dünya televizyonlarında yayınlanan dizilerin tüm gerçek reyting sonuçları sitemiz içerisinde periyodik olarak yayınlanmaktadır. Kendi izlediğiniz dizilerin de o gün hangi sırada...

 Günlük Reyting Sonuçları

28.03.2018 - 18:34

Güncelleme : 28.03.2018 - 18:34

Günlük Verdiğimiz Reyting Sonuçları

Türk ve dünya televizyonlarında yayınlanan dizilerin tüm gerçek reyting sonuçları sitemiz içerisinde periyodik olarak yayınlanmaktadır. Kendi izlediğiniz dizilerin de o gün hangi sırada kaç kişi tarafından izlendiğini merak eden ziyaretçiler çok kısa bir sürede sitemizin alt kısmında bulunan yere tıklayarak çıkan sonuçları güncel olarak takip edebilirler. Yeni çıkan dizilerin reyting alanında hayal kırıklığı mı yoksa büyük bir coşku ile mi karşılandığı da cevabını verdiğimiz sorular içerisinde bulunuyor.

Diğer Seçeneklerimiz

Sunduğumuz hizmetler arasında dizi karşılaştırmaları var. Aynı gün aynı saat içerisinde farklı televizyon kanallarında yayınlanan dizi ve programların izlenme oranlarını karşılaştırıyoruz. Yeni çıkan ya da çıkacak olan ve merakla beklenen dizilerin hangi gün saat kaçta yayınlanacağını da bizimle birlikte öğrenebilirsiniz.

Dizilerde beğendiğiniz karakterlerin gerçek hayattaki röportajlarını ve demeçlerini de yayınlıyoruz. Bununla birlikte dizilerde yaşanan büyük olayları ve şaşırtan gelişmeleri de ana sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sinema konusunda da yeni çıkan yerli filmlerin fragmanlarını ve gişedeki sonuçlarını bizim aracılığımızla gerçekçi ve güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz.

http://www.reytingtv.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın