Güney Kore’den Gelen Telefon 5 Kameralı!

Güney Koreli teknoloji devi LG, bu yıl V30S ThinQ ve V35 ThinQ modellerinde beklenilen başarıyı yakalayamadı. Rekabetin ciddi anlamda kızıştığı bu yılda çerçevesiz ekran tasarımı mobil cihaz pazarının başlıca rekabet konusu oldu. LG’de bu konuda atılımını yaptı lakin tasarım anlamında rakiplerinin bir adım gerisinde kaldı. Yeni döneme V40 modeli iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan LG, […]

 Güney Kore’den Gelen Telefon 5 Kameralı!

28.06.2018 - 15:58

Güncelleme : 28.06.2018 - 15:58

Güney Koreli teknoloji devi LG, bu yıl V30S ThinQ ve V35 ThinQ modellerinde beklenilen başarıyı yakalayamadı. Rekabetin ciddi anlamda kızıştığı bu yılda çerçevesiz ekran tasarımı mobil cihaz pazarının başlıca rekabet konusu oldu. LG’de bu konuda atılımını yaptı lakin tasarım anlamında rakiplerinin bir adım gerisinde kaldı.

Yeni döneme V40 modeli iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan LG, G7 modelinde olduğu gibi yine çentikli OLED ekran kullanmaktan vazgeçmeyecek. Ama teknoloji devi diğer firmalara göre farkını kamera kanadında ortaya koyacak.

V40 modeli ile pazara yeniden ciddi bir giriş yapmaya hazırlanan üretici, cihaza 5 adet kamera yerleştirmeyi planlıyor. Söz konusu kameraların 3 tanesinin arkada 2 tanesinin ise ön tarafta yer alacağı ifade ediliyor. Huawei P20 Pro ile gündeme gelen 3 adet ana kamera LG ile devam edeceğe benziyor. Ayrıca ön tarafa yerleştirilen 2 kameranın yüz tanıma kilidi özelliğini de yerine getireceği düşünülüyor.

LG V40 modeli ile cihazın arkasına yerleştireceği 3 kameranın yanı sıra park izi okuyucundan da vazgeçmiyor. Hal böyle olunca teknoloji devinin yeni cihazının arkası bir hayli kalabalık olacak gibi görünüyor. Firmanın bu estetiği nasıl sağlayacağı ise hayranları tarafından merak ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın