Güncelleme hatası ve çözümü

iOS 12.1.2 güncellemesini kurduktan sonra hücresel bağlantıda problem yaşıyor ve internet bağlantınızda kesintiler meydana geliyorsa yapacağınız ufak bir ayarla bu sorundan geçici olarak kurtulma şansınız var. Öncelikle Ayarlar’a girin; ardından Hücresel sayfasını açın. Şimdi de Wi-Fi aramasını devre dışı bırakın. Bu adımdan sonra da Ses ve Veri sayfasından Sadece Veri seçeneğini işaretleyin. Hepsi bu! Bu […]

 Güncelleme hatası ve çözümü

27.12.2018 - 18:08

Güncelleme : 27.12.2018 - 18:08

iOS 12.1.2 güncellemesini kurduktan sonra hücresel bağlantıda problem yaşıyor ve internet bağlantınızda kesintiler meydana geliyorsa yapacağınız ufak bir ayarla bu sorundan geçici olarak kurtulma şansınız var. Öncelikle Ayarlar’a girin; ardından Hücresel sayfasını açın. Şimdi de Wi-Fi aramasını devre dışı bırakın. Bu adımdan sonra da Ses ve Veri sayfasından Sadece Veri seçeneğini işaretleyin. Hepsi bu!

Bu ayarın herkesin sorununu çözeceğini elbette iddia etmiyoruz; ancak Apple yeni bir iOS güncellemesi yayınlayana kadar kullanıcılar için geçici bir çözüm olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

iOS 12.1.3 güncellemesi ile birlikte bu sorunun tamamen ortadan kalkması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın