Güncel Dijitürk ve İgdaş Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Hane ve konutlarda kullanılan doğalgaz hizmetleri, zaman zaman çeşitli nedenlerle aksamaya uğrayabilmektedir. İşte böyle zamanlarda doğalgaz kullanıcıları için teknik destek almak zorunlu hale gelmektedir. Söz konusu İstanbul içi doğalgaz hizmeti olduğunda ise tek yetkili olan İgdaş’ın teknik destek ekibinden yardım alınması gerekmektedir. Bu nedenle her gün pek çok kişi igdaş müşteri hizmetleri iletişim numaralarının ne […]

 Güncel Dijitürk ve İgdaş Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

31.03.2020 - 8:30

Güncelleme : 31.03.2020 - 8:30

Hane ve konutlarda kullanılan doğalgaz hizmetleri, zaman zaman çeşitli nedenlerle aksamaya uğrayabilmektedir. İşte böyle zamanlarda doğalgaz kullanıcıları için teknik destek almak zorunlu hale gelmektedir. Söz konusu İstanbul içi doğalgaz hizmeti olduğunda ise tek yetkili olan İgdaş’ın teknik destek ekibinden yardım alınması gerekmektedir. Bu nedenle her gün pek çok kişi igdaş müşteri hizmetleri iletişim numaralarının ne olduğu konusunda araştırmaya gitmektedir.

Güncel İgdaş Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

İstanbul’da doğalgaz hizmetini kullanıcılarına sağlayan ve bu hizmeti olabilecek en kaliteli şekilde vermeyi amaçlayan İgdaş, müşteri hizmetleri konusunda da aynı kriterlere sahiptir. Günün her anında ulaşılabilir olan İgdaş müşteri hizmetleri iletişim numaraları sayesinde kullanıcılar, her türlü teknik destek ihtiyaçlarında İgdaş’ın tecrübeli müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilmektedir. Buna göre en güncel İgdaş müşteri hizmetleri iletişim numaralarını öğrenmek isteyen kişilere 187’yi arayarak tüm teknik destek taleplerini iletebilecekleri söylenebilir. Görüş, öneri ve şikayetlerini bildirmek isteyen kullanıcıların ise telefonlarından ALO 153’ü tuşlamaları gerekmektedir.

Güncel Dijitürk Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

İgdaş gibi oldukça fazla tercih edilen ve bir tür dijital hizmet olan Dijitürk’de her geçen gün artan müşteri kitlesi ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Farklı pek çok özelliği ile kullanıcılarının büyük beğenisini kazanan Dijitürk aynı zamanda kaliteliDigitürk müşteri hizmetleri iletişim ekibi ile de profesyonelliğini kanıtlar niteliktedir.

Hemen her konuda koşulsuz destek veren Dijitürk müşteri hizmetleri 0212 473 73 73 numarası üzerinden işlemlerini sürdürmektedir. Günün her anında ulaşılabilir olan Dijitürk müşteri hizmetleri, kullanıcı sorunlarına kısa sürede çözüm getirmesi ile de bilinmektedir.

windows 10 pro