Gülşen Karnı Burnunda Sahnede!

Geçtiğimiz aylarda prodüktör ve DJ sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile dünya evine giren pop şarkıcısı Gülşen karnı burnunda Bodrum’da konsere çıktı. Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile hayatını birleştirme kararı alan şarkıcı Gülşen, hamileliğinin de üçüncü ayını doldurmak üzere. Artık iyiden iyiye hamileliği belli olan Gülşen geçtiğimiz gün Bodrum’da bir kulüpte sahne aldı. […]

 Gülşen Karnı Burnunda Sahnede!

28.07.2016 - 14:05

Güncelleme : 28.07.2016 - 14:05

Geçtiğimiz aylarda prodüktör ve DJ sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile dünya evine giren pop şarkıcısı Gülşen karnı burnunda Bodrum’da konsere çıktı.

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile hayatını birleştirme kararı alan şarkıcı Gülşen, hamileliğinin de üçüncü ayını doldurmak üzere. Artık iyiden iyiye hamileliği belli olan Gülşen geçtiğimiz gün Bodrum’da bir kulüpte sahne aldı. Kocası Ozan Çolakoğlu’nun da DJ kabininden eşlik ettiği sahne performansı büyük beğeni toplarken şarkıcının hayranları kulübü hınca hınç doldurdu. Yaklaşık 2 bin kişinin izlediği konserde Gülşen hamileliğine aldırmadan bol bol dans etti.

40 yaşındaki ünlü şarkıcının sürekli hareketli olması ve dansçılarına eşlik etmesini eşi Ozan Çolakoğlu DJ kabininden hayranlıkla izledi.

Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği ve fotoğraf çekebilmek için adeta birbirleriyle yarıştığı Gülşen unutulmaz bir gece yaşatmayı başardı.

Gülşen’in sahneleri ne zaman bırakacağı da merak konusu oldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın