Gözaltı Işık Dolgusu İle Daha Genç Görünün!

Biz kadınların güzellik için en dikkat ettiğimiz yer yüz bölgemizdir. Cildimizde oluşan en ufak bir pürüz bile bizi rahatsız etmeyi başarır ve strese girmemize neden olur. Gözaltı torbaları ve gözaltında oluşan morluklar da bunlardan sadece birkaçıdır. Kadınları daha yaşlı ve daha yorgun göstermesi nedeniyle oldukça rahatsız edici bir hal alan gözaltı morlukları ve torbaları için […]

 Gözaltı Işık Dolgusu İle Daha Genç Görünün!

09.06.2016 - 3:12

Güncelleme : 09.06.2016 - 3:12

Biz kadınların güzellik için en dikkat ettiğimiz yer yüz bölgemizdir. Cildimizde oluşan en ufak bir pürüz bile bizi rahatsız etmeyi başarır ve strese girmemize neden olur. Gözaltı torbaları ve gözaltında oluşan morluklar da bunlardan sadece birkaçıdır.

Kadınları daha yaşlı ve daha yorgun göstermesi nedeniyle oldukça rahatsız edici bir hal alan gözaltı morlukları ve torbaları için uzmanlar çözüm önerilerinde bulundu. İnce ve hassas bir deri tabakasına sahip olan göz çevresi en çabuk yaşlanan, tahriş olan ve çizgilere maruz kalan bölgelerin başında gelir. Yaşlılığın belirgin özelliklerinin göründüğü göz bölgelerine uzmanlar ışık dolgusu yaparak sorunun çözülebileceğini söylüyor. Yapılan ışık dolgusuyla daha genç ve daha diri bir yüze sahip olunabileceğini belirten uzmanlar bu sayede cildin su tutma kapasitesinin de arttığını belirtti.

Gözaltı ışık dolgusunda vitamin ve mineraller olduğunu belirten uzmanlar tedavinin 1,5 sene boyunca etkisinin sürdürebileceğini açıkladı. İlerleyen zamanlarda oluşacak kırışıklıkların da bu tedavi sayesinde gecikebileceğini söyleyen uzmanlar tedavinin olumsuz bir yan etkisinin olmadığını dile getirerek bu tarz rahatsızlıkları bulunan bayanları tedaviye davet etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın