Google Voice için Hey Siri güncellemesi

Bir diğer ismiyle de “Hey Siri” özelliği olarak sunulan bu özellik, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde uygulama başlatmak için kullanılabiliyor. Bu sayede uygulama açılış süresi kısalırken yapılacak işlem içinde kolaylık sağlanmış oluyor. Uygulama hakkında ufak bir bilge vermeden geçmeyelim. Şirket söz konusu uygulamayla birlikte uluslararası çağrı yapmaya imkân sağlıyor. Skype‘ın özelliğine benzer olan bu özellikle […]

 Google Voice için Hey Siri güncellemesi

24.10.2019 - 17:38

Güncelleme : 24.10.2019 - 17:38

Bir diğer ismiyle de “Hey Siri” özelliği olarak sunulan bu özellik, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde uygulama başlatmak için kullanılabiliyor. Bu sayede uygulama açılış süresi kısalırken yapılacak işlem içinde kolaylık sağlanmış oluyor.

Uygulama hakkında ufak bir bilge vermeden geçmeyelim. Şirket söz konusu uygulamayla birlikte uluslararası çağrı yapmaya imkân sağlıyor. Skype‘ın özelliğine benzer olan bu özellikle cep telefonu numarasıyla birlikte uygulama üzerinden çağrılar yapabiliyorsunuz.

Siri ile birlikte işlem yapma

Güncellemenin ana kahramanı olan Siri’yi kullanarak işlem yapmak için öncelikle uygulamanızın ayarlar kısmından bu işlemi aktif hale getirmeniz gerekiyor. Akabinde telefonunuzdan Siri’yi açarak, “Hey Siri, Google Voice üzerinden Zeynep’i ara veya Ozan’a mesaj gönder.” şeklinde söylediğinizde bu işlem direkt olarak başlatılacaktır.

Uygulamanın iOS sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Voice iOS sürümü için tıklayın

Google Voice Siri güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın