Google Tarihinin En Sorunlu Telefonu Pixel 2 XL!

Google şirketinin çıkardığına pişman olduğu, bir türlü sorunları bitmeyen Pixel 2 XL modeli, inanılmaz kamerasına ve donanımına rağmen kullanıcıların artık dikkatini çekmiyor.

 Google Tarihinin En Sorunlu Telefonu Pixel 2 XL!

05.01.2018 - 14:04

Güncelleme : 05.01.2018 - 14:04

Google şirketinin çıkardığına pişman olduğu, bir türlü sorunları bitmeyen Pixel 2 XL modeli, inanılmaz kamerasına ve donanımına rağmen kullanıcıların artık dikkatini çekmiyor.

Tam telefondaki sorunlar güncelleme ile sona erdi derken, bugün Pixel 2 XL’de yepyeni bir sorun daha ortaya çıktı.

Android işletim sisteminin yüklü gelmemesi, hoparlörünün bozulması, ekranın sararması ve buna benzer sorun ile gündeme gelen Pixel 2 XL, şimdi de WhatsApp, Instagram, Snapchat, Google Allo, Telegram ve diğer platformlar aracılığıyla gönderilen mesajlarda sorun yaşıyor.

Google Ürün Forumunun Pixel Kullanıcı Topluluğu’nda Pixel 2 XL kullanıcıları; mesajlaşma uygulaması aracılığıyla gönderilen sesli video kliplerin alıcının telefonuna çok düşük bir sesle ulaşmasından şikayetçi.

Düşük ses seviyesi sorunu aktarılan bilgilere göre alıcının kulaklık takıp kullanmamasına veya alıcının telefon hoparlörlerini kullanmasına bakılmaksızın ortaya çıkıyor.

Bu sorundan hem Android 8.0 hem de Android 8.1 sürümünü kullananların etkilendiği söyleniyor. Kullanıcılar son yayınlanan güncellemenin ise bu sorunu çözmediği kanısında.

Google, ortaya çıkan bu sorun karşısında bir aksiyon alacağını ve en yakın zamanda sunacakları güncelleme ile sorunu çözeceklerini açıklaması sevindirici bir haber.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın