Google tarafından onaylandı!

Samsung’un uzun süredir sızıntılar ile gündemden düşmeyen yeni orta – üst seviye telefonu Galaxy M40, yarın Hindistan‘da tanıtılacak. Tanıtım öncesinde Google’ın cihazı resmi olarak onaylaması birçok özelliği gün yüzüne çıkardı. Samsung Galaxy M40, Google’ın Android Enterprise programına dahil edildi. Böylece Google’ın kurumlara önerdiği telefonlar arasına Samsung’un bu yeni modeli tanıtılmadan dahil edilmiş oldu. Galaxy S11 […]

 Google tarafından onaylandı!

10.06.2019 - 20:29

Güncelleme : 10.06.2019 - 20:29

Samsung’un uzun süredir sızıntılar ile gündemden düşmeyen yeni orta – üst seviye telefonu Galaxy M40, yarın Hindistan‘da tanıtılacak. Tanıtım öncesinde Google’ın cihazı resmi olarak onaylaması birçok özelliği gün yüzüne çıkardı.

Samsung Galaxy M40, Google’ın Android Enterprise programına dahil edildi. Böylece Google’ın kurumlara önerdiği telefonlar arasına Samsung’un bu yeni modeli tanıtılmadan dahil edilmiş oldu.
Galaxy S11 serisi hakkında bilinen bilgiler şu an için oldukça kısıtlı olsa da, ufak sızıntılar gelmeye başladı. Yeni sızıntı Galaxy S11 ekran altı kamera kullanacak mı sorusuna cevap verdi!

Galaxy M40 özellikleri Galaxy A60 ile neredeyse aynı!
Kurumsal odaklı bu programın odak noktası güvenlik. Günümüzde kullanıcıların Android ekosisteminde yaşadığı en büyük sorun olan güncelleştirmelerin geç gelmesi, şirketler için oluşturduğu risk nedeniyle hayati önem taşıyor.

Samsung’un bu yeni telefonu Infinity-O ekran tasarımını kullanıyor. Yani, ön kamera ekranın sol üst köşesinde yer alan deliğin içerisinde yer alıyor. Buna ek olarak 6.3 inç büyüklüğünde bir ekranın yer aldığı cihaz, 6 GB RAM’e sahip.

128 GB dahili depolama alanı sunan telefon, Android 9 Pie işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Buna ek olarak bu telefonun Çin pazarında Galaxy A60 olarak satışa sunulan telefonun yeniden adlandırılmış hali olduğu düşünülüyor.

Zira, bugüne kadar ortaya çıkan özellikler aynı. Qualcomm’un Snapdragon 675 işlemcisinden güç alan telefonun arka tarafında 32 Megapiksel çözünürlüğünde ana ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde ikinci kamera yer alıyor.

İlginç olan ise Galaxy M40’ın yan tarafında Bixby için özel bir tuşa yer verilirken, Galaxy A60’da bu konuda herhangi bir tuş bulunmuyor. Galaxy M40 hakkında diğer detaylar yarın gerçekleştirilecek olan lansman sonrasında ortaya çıkacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın