Google Play’den Devrim Karar

Android uygulama mağazası olarak bilinen Google Play'den devrim niteliğinde bir karar geldi. Geçtiğimiz günlerde bu konuda dev bir atılım yapacağına karar veren Google, konu ile ilgili olarak uygulama puanlarının yerine boyutlarını göstermeye karar verdi.

 Google Play’den Devrim Karar

19.09.2017 - 9:41

Güncelleme : 19.09.2017 - 9:41

Android uygulama mağazası olarak bilinen Google Play’den devrim niteliğinde bir karar geldi. Geçtiğimiz günlerde bu konuda dev bir atılım yapacağına karar veren Google, konu ile ilgili olarak uygulama puanlarının yerine boyutlarını göstermeye karar verdi.

Google Play'den Devrim Karar

Google Play’den Devrim Karar Geliyor

Google bildiğiniz gibi, önümüzdeki günlerde Youtube üzerinde çalışmalarını tamamlayarak yeni bir tasarım olarak sizlere sunmuş olacak. Bunun yanı sıra, aynı zamanda da farklı bir çalışma yaparak Android telefonlarında kullanılan Play Store üzerinde bir tasarım çalışması yaparak yeni bir sunum yapmaya karar vermiş durumda bu sayede sizler de en iyi sonuçları hızlı bir şekilde alabileceksiniz. Bu konuda uygulama puanlarının olduğu bölüme özel olarak boyutların gösterileceği değişik bir tasarım yapılmasına karar verildi.

Depolama sıkıntısı çok ciddi anlamda dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra, 720 p olarak sunulmuş olan kullanıcı dostu cihazların da bir kısmı bildiğiniz gibi ufak ekranlara sahip buna bağlı olarak istenmese de kötü sonuçlar ve dolu depolar önüne çıkabiliyordu. Bunun için Google’ın yapacağı bu çalışmanın çok olumlu olacağı konuşuluyor.

 

Balıkesir mutlu son

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın