Google Mobil Aramalar Düzenleniyor

İnterneti bir günlük zaman dilimi içerisinde belki de birçok anımızda kullanıyoruz. Aklımıza herhangi bir şey takıldığında, bilmediğimiz bir yola gitmek istediğimizde ya da farklı olaylar için internet bağlantısının elimizin altında olmasını temenni ediyoruz.

 Google Mobil Aramalar Düzenleniyor

10.09.2017 - 18:56

Güncelleme : 10.09.2017 - 18:56

Google Mobil Aramalara Sekme Özelliği

İnterneti bir günlük zaman dilimi içerisinde belki de birçok anımızda kullanıyoruz. Aklımıza herhangi bir şey takıldığında, bilmediğimiz bir yola gitmek istediğimizde ya da farklı olaylar için internet bağlantısının elimizin altında olmasını temenni ediyoruz. Bu yüzden de cep telefonlarımız ya da yanımızda daha kolay taşıyabildiğimiz tabletlerimizden daha sıklılıkla internete giriş sağlıyoruz. Bunu bilen Google şirketi de bizler için sekme özelliğini getirdi.

Google Mobil Aramalar Sekme Özelliği Kullanıcı Odaklı Olacak

Birçok internet kullanan kişinin arama yapmak için diğer arama motorlarından daha çok Google’ı tercih ettiğini bilmekteyiz. Özellikle Android tablet ya da telefon kullananlar bu yönde Google aramaları daha çok kullanıyorlar. Şirket her yaptığı yenilik sayesinde kullanıcı odaklı olmaya çalışmaktadır. Son yaptığı özellik sayesinde de her sekme için ayrı konu başlığı koyarak kullanıcıların istedikleri bilgiye daha kolay ulaşabilmelerine destek olacak.

Google Mobil Aramalar Düzenleniyor

Bir internet kullanıcısı Google mobile girdiği zaman eğer TV ile ilgili bilgiler arıyorsa; o sekmeyi hemen karşısında görecek. Ya da ekonomi adına borsayı araştırmak isteyen de hemen sekmeyi bulabilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın