Google Mail Eklentisi Snapmail

Google Chorme Eklentisi Snapmail Nedir? Amerika kaynaklı olmasına rağmen dünya çapında en çok kullanılan arama motorları arasında Google Chorme ilk sırada yer almayı başarıyor. Eklentileri, daha doğru bir şekilde arama sonuçlarını kullanıcılara yansıtması ve hızlı olması sebebi ile gerek mobil cihazlarda, gerekse de; masaüstü bilgisayarlarda Google Chorme ilk tıklanan arama motoru oluyor. Başarılı arama motorunun […]

 Google Mail Eklentisi Snapmail

10.09.2017 - 18:58

Güncelleme : 10.09.2017 - 18:58

Google Chorme Eklentisi Snapmail Nedir?

Amerika kaynaklı olmasına rağmen dünya çapında en çok kullanılan arama motorları arasında Google Chorme ilk sırada yer almayı başarıyor. Eklentileri, daha doğru bir şekilde arama sonuçlarını kullanıcılara yansıtması ve hızlı olması sebebi ile gerek mobil cihazlarda, gerekse de; masaüstü bilgisayarlarda Google Chorme ilk tıklanan arama motoru oluyor. Başarılı arama motorunun yeni eklentisi Snapmail ise; sizleri gereksiz ve istemediğiniz maillerden kurtulmanıza yardım eden eklentidir.

Google Chorme Mail Eklentisi Snapmail Ne İşe Yarar?

Günümüzde internetin sıklıkla kullanılması sonucunda birçok kişi artık telefon yerine; mail üzerinden iletişim kurmayı tercih ediyor. Artık bir iş başvurusunda bile bulunurken bizlerden mail isteniyor. Bu yüzden de Snapmail sizin istemediğiniz ya da başkaları görmeden saklayarak silmek istediğiniz mailleri sizin için tek tıkla siliyor.

Google Mail Eklentisi Snapmail Nasıl Kurulur?

Tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanan başarılı mail eklentisi daha şimdiden rağbet görmeye başladı. Google Chorme’un eklentiler sayfasından hemen indirebilir ve istemediğiniz maillere dur demeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın