Google hizmeti daha son buluyor

Google, her yıl yeni bir yapılanmaya girerek fazla kullanılmayan hizmetlerini kapatıyor. Daha önceki yıllarda sohbet uygulamaları, rss servisi gibi bir çok Google hizmeti son bulmuştu. Peki şimdi sıra hangi hizmette? Google, özellikle son dönemlerde çok daha büyük bir yapıya kavuştu. Her yıl yeni projeler ve yeni geliştirmelerle karşımıza çıkan İnternet devi, bazı hizmetlerine de yol […]

 Google hizmeti daha son buluyor

05.01.2020 - 12:08

Güncelleme : 05.01.2020 - 12:08

Google, her yıl yeni bir yapılanmaya girerek fazla kullanılmayan hizmetlerini kapatıyor. Daha önceki yıllarda sohbet uygulamaları, rss servisi gibi bir çok Google hizmeti son bulmuştu. Peki şimdi sıra hangi hizmette?

Google, özellikle son dönemlerde çok daha büyük bir yapıya kavuştu. Her yıl yeni projeler ve yeni geliştirmelerle karşımıza çıkan İnternet devi, bazı hizmetlerine de yol veriyor.

Hangi Google hizmeti son bulacak?
Google haberler aslında uzun yıllardır devam eden ve en çok kullanılan hizmetlerden biri. Çoğu Android kullanıcısı farkında olmadan keşfet aracılığıyla her gün Google Haberler üzerinden günceli takip ediyor.

İşte Google Haberler uygulamasının bir parçası olan basılı dergi aboneliği Google tarafından sonlandırılıyor. Bu hizmet basılı dergilerin dijital baskılarını okumak ve tek bir yerden bu abonelikleri yönetmek isteyenler için kullanılıyordu.