Gomis’ten Türkiye İtirafları!

Galatasaray’ın golcü futbolcusu Bafetimbi Gomis gündeme dair açıklamalarda bulundu. UEFA Avrupa Liginde finale yükselen eski takımı Marsilya hakkında açıklamalarda bulunan oyuncu aynı zamanda Valbuena hakkında da konuştu. Gomis, Atl. Madrid-Marsilya karşılaşması öncesi eski takımına destek veren açıklamalarda bulundu. Fransız basınına söyleşi yapan golcü oyuncu, karşılaşmayı Fenerbahçeli oyuncu Mathieu Valbuena ile izleyeceğini söyledi. Gomis açıklamasının devamında […]

 Gomis’ten Türkiye İtirafları!

15.05.2018 - 20:46

Güncelleme : 15.05.2018 - 20:46

Galatasaray’ın golcü futbolcusu Bafetimbi Gomis gündeme dair açıklamalarda bulundu. UEFA Avrupa Liginde finale yükselen eski takımı Marsilya hakkında açıklamalarda bulunan oyuncu aynı zamanda Valbuena hakkında da konuştu.

Gomis, Atl. Madrid-Marsilya karşılaşması öncesi eski takımına destek veren açıklamalarda bulundu. Fransız basınına söyleşi yapan golcü oyuncu, karşılaşmayı Fenerbahçeli oyuncu Mathieu Valbuena ile izleyeceğini söyledi.

Gomis açıklamasının devamında ‘’ Avrupa finalini Valbuena ile evde izleriz. Marsilya’nın şampiyon olacağını düşünüyorum’’ dedi. Aynı zamanda Galatasaray’daki durumu ile alakalı açıklama yapan golcü yıldız ‘’ Şampiyon olmak için sadece bir maçımız kaldı. Çok zor dönemler atlattık fakat şampiyon olacağız. Bu taraftar arkamızda olduğu sürece her şeyi başarmamız mümkün. Geçtiğimiz sene sakattım ve 2 ay oynamadım. Fakat çalışarak eski günlerime gerdi döndüm’’ dedi.

Gomis, Galatasarayı seçme nedenin, sarı kırmızı takımın Avrupa’da bilinen bir kulüp olmasına bağladı. Pokerklas sitesi hakkında detaylı bilgiler almak için siteye giriş yapmanız yeterlidir. Pokerklas giriş için güncel adresi takip etmeniz gerekiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın