Goboti.com Kepenkleri İndirdi!

İnternet sektöründe sahip oldukları web siteleri önde gelen liderlerin son denemesi başarısızlıkla sonuçlandı. Türkiye’de alışveriş anlayışını değiştiren markafoni.com kurucuları, internetten yemek sipariş etmeyi kolau ve hızlı hale getiren yemeksepeti.com kurucusu ve mynet.com’un kurucuları arasında bulunduğu goboti.com kapanışını ana sayfada duyurdukları bir metinle duyurdular. Her gün özel tasarımlı tişörtler satılan sitedeki ürünlerin tamamı Türk tasarımcılar tarafından […]

 Goboti.com Kepenkleri İndirdi!

07.11.2013 - 16:43

Güncelleme : 07.11.2013 - 16:43

İnternet sektöründe sahip oldukları web siteleri önde gelen liderlerin son denemesi başarısızlıkla sonuçlandı.

Türkiye’de alışveriş anlayışını değiştiren markafoni.com kurucuları, internetten yemek sipariş etmeyi kolau ve hızlı hale getiren yemeksepeti.com kurucusu ve mynet.com’un kurucuları arasında bulunduğu goboti.com kapanışını ana sayfada duyurdukları bir metinle duyurdular.

Her gün özel tasarımlı tişörtler satılan sitedeki ürünlerin tamamı Türk tasarımcılar tarafından tasarlanıp satışa sunuluyordu.

Yayın hayatına tasarti.com olarak başlayan, geçtiğimiz sene büyük ortaklıklar alarak adını goboti.com olarak değiştiren sitenin kapanışı hakkında açıklama yapan yemeksepeti.com CEO’su Nevzat Aydın, “Bu yatırımın geri dönüşümüyle ilgili şüphelerimiz vardı. Aslında ilgi ve satışlar çok iyi gidiyordu ve büyüme potansiyeli vardı. Çalışanlarımızla hüzünlü bir şekilde ayrılmak ve siteyi kapatmak zorunda kaldık” diye belirtti.

Site kapanışını “Hoşçakalın” başlığıyla duyurdu. Aşağıda metnin tamamına ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın