Giotto Akademi Sanat İle Yetenek Sınavına Hazırlanın

Güzel sanatlar liseleri ve fakülteleri, yetenek sınavı ile öğrenci alımı yapmaktadır. Bu öğrenci alımlarında öğrencilerin hayal gücüne, çizim yeteneğine ve durumu ifade ediş şekillerine önem verilmektedir. Profesyonel danışmanlık hizmeti veren Giotto Akademi Sanat merkezi, yetenek sınavlarına hazırlıkkonusunda oldukça geniş bir hizmet sunmaktadır. Üniversitelere ve liselere yerleşmek isteyen öğrencilerin evlerinde çizimleri yapmaları maalesef bir noktaya kadar […]

 Giotto Akademi Sanat İle Yetenek Sınavına Hazırlanın

17.04.2019 - 15:00

Güncelleme : 17.04.2019 - 15:00

Güzel sanatlar liseleri ve fakülteleri, yetenek sınavı ile öğrenci alımı yapmaktadır. Bu öğrenci alımlarında öğrencilerin hayal gücüne, çizim yeteneğine ve durumu ifade ediş şekillerine önem verilmektedir. Profesyonel danışmanlık hizmeti veren Giotto Akademi Sanat merkezi, yetenek sınavlarına hazırlıkkonusunda oldukça geniş bir hizmet sunmaktadır. Üniversitelere ve liselere yerleşmek isteyen öğrencilerin evlerinde çizimleri yapmaları maalesef bir noktaya kadar yeterli olmalıdır. Çoğu üniversite güzel sanatlara hazırlık sınavlarında teknik resim ve perspektif sormakta, kompozisyon oluşturarak öğrencilerin algılarını anlamaya çalışmaktadır.

Uzman Kadro ve Eğitimler

Uzun yıllardır profesyonel hizmet veren sanat akademisi, uzman eğitmenler eşliğinde öğrencilere resim kursu hizmeti de sunmaktadır. Resim kursları yağlı boya, sulu boya ve pastel boya olarak ayrılmaktadır. Verdikleri eğitimlerde ilk önce tonlama ve çizgiler konusunda detaylı öğrenim sağlandıktan sonra, kompozisyon oluşturma gibi daha zor adımlara geçilmektedir.

Resim kursu Bursa denildiğinde akla gelen ilk kurslardan birisi olmasının sebebi ise oldukça gelişmiş uzman kadro bulundurması ve yetiştirdikleri öğrencilerin üniversitelerde istedikleri bölümlere yerleşmesi sebep olmuştur. Birebir dersler ile öğrencilerin daha detaylı öğrenmesini sağlayan öğretmenler, esnek zaman kavramı içinde günün her saati hizmet verebilmektedir.

Hobi Resim Kursları

Üniversiteye ya da liseye girmeyecek kişiler için de hobi ve resim kursları bulunduran akademi, çocuklara yönelik bile resim kursları düzenlemektedir. Pek çok konu üzerinde detaylı araştırmalar ve incelemeler yaparak öğrencilerinin gelişimini sağlayan eğitmenler birey olarak öğrencileriyle ilgilenmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın