General Motors Sürücüsüz Araç Çıkarıyor

Sürücüsüz Araç Devri Başlıyor Teknolojinin gelişmesi ve artık otomotiv sektörünün daha üst bir noktaya gelmesi sonucunda birçok marka değişik araçlar çıkarmaya devam ediyor. Ancak son yıllarda adını sıkça duyurmaya çalışan ve en sonunda bunu ispat eden General Motors markası sürücüsüz araç devrine geçiyor. Yakın zaman sonra sürücüsüz araçlar piyasada olacak. General Motors Bir İlke İmza […]

 General Motors Sürücüsüz Araç Çıkarıyor

12.09.2017 - 17:36

Güncelleme : 12.09.2017 - 17:36

Sürücüsüz Araç Devri Başlıyor

Teknolojinin gelişmesi ve artık otomotiv sektörünün daha üst bir noktaya gelmesi sonucunda birçok marka değişik araçlar çıkarmaya devam ediyor. Ancak son yıllarda adını sıkça duyurmaya çalışan ve en sonunda bunu ispat eden General Motors markası sürücüsüz araç devrine geçiyor. Yakın zaman sonra sürücüsüz araçlar piyasada olacak.

General Motors Bir İlke İmza Atıyor

Oto pilot araçlarını daha önce görmüştük. Ancak bu araç ilk defa seri üretime geçecekler arasında yerini almayı başardı. Bu başarı sayesinde en üst noktaya gelecek gibi duruyor. General Motors markası geçtiğimiz günlerde yaptığı anlaşma sonucunda sürücüsüz araçları seri üretime çıkaracağını resmi bir şekilde duyurdu.

General Motors Sürücüsüz Araçlar Geliyor

General Motors markasının yapmış olduğu sürücüsüz aracının adı Cruise Anywhere şeklinde açıklandı. Tüm tasarımları ve güvenlik önlemleri hazır bulunan General Motors sürücüsüz aracı artık seri üretim için şafak saymaya başladı. Birçok otomobil tutkunu da bu aracın ne zaman tanıtılacağı ve üretime açılacağı konusunda sabırsızlıkla bekliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın