Genç Sosyal Medya Fenomeni Çağrı Şahin Kimdir?

  21 Eylül 2003 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başak burcudur ve burcunun hemen her türlü özelliğini karakteri itibariyle karşılamaktadır. Eğitim hayatında başarılı bir ilerleyiş sürdüren genç fenomen, yaz tatillerinde ve olası diğer tatillerde Dünyayı gezerek yazılı ve görsel içerikler oluşturmaktadır. Günümüzün en çok tercih edilen sosyal medya platformu olan Instagram bünyesinde birçok insan tarafından takip edilen […]

 Genç Sosyal Medya Fenomeni Çağrı Şahin Kimdir?

27.02.2019 - 11:43

Güncelleme : 27.02.2019 - 11:43

 

21 Eylül 2003 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başak burcudur ve burcunun hemen her türlü özelliğini karakteri itibariyle karşılamaktadır. Eğitim hayatında başarılı bir ilerleyiş sürdüren genç fenomen, yaz tatillerinde ve olası diğer tatillerde Dünyayı gezerek yazılı ve görsel içerikler oluşturmaktadır. Günümüzün en çok tercih edilen sosyal medya platformu olan Instagram bünyesinde birçok insan tarafından takip edilen bir hesaba sahiptir. Bu mecrada fotoğraf ve post paylaşımları yapmaktadır. Dünya üzerinde birçok farklı ülkeye ve bölgeye seyahatler gerçekleştiren genç isim, daha da fazla bilgi paylaşmak maksadıyla yeni planlar yapıyor. Hayatını gezmeye ve öğrenmeye adamış olan genç isim, tüm bunları blog yazıları yazdığı kendi sitesinde paylaşıyor.

Birçok farklı ekstrem spor ile yakından ilgilenmektedir. Profesyonel olarak Off Road eğitimi almıştır ve düzenli olarak Off Road müsabakalarına yaşı doğrultusunda katılmaktadır. Yine bu tutkusuyla özdeşen ATV sporlarıyla da ilgilidir. Birçok farklı iklim ve yaşam tarzı altında ATV kullanan genç, birçok farklı yarışma ve etkinlikte yer almıştır. Bunun yanı sıra kaptanlık ve deniz sporlarına da ilgisi bulunmaktadır. Tüm bunların hayatına bir hayli olumlu etkide bulunduğunu savunur ve bu sporları düzenli olarak yapar.

Instagram profilinde çok ama çok ciddi bir kitle kendisini takip etmektedir. Binlere seslendiği sosyal medya hesabında kesinlikle bazı prensiplerini geçmeyeceğini dile getirir.

 

Kaynak:  http://cagrisahin.com/biyografi

Instagram: https://instagram.com/cagrisahin/

 

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın