Geleceğin Mimarisi Tasarım Mimarlık!

Son zamanlarda büyük işler başaran Tasarım mimarlık şirketimiz hızla ilerlemeye davam ediyor. Tasarım Mimarlık şirketi yaptığı imalatlarda hem uygulamada hem de uygulama sırasında ihtiyaç duyulan her türlü hizmetleri sunar.

 Geleceğin Mimarisi Tasarım Mimarlık!

16.04.2018 - 17:10

Güncelleme : 16.04.2018 - 17:10

Son zamanlarda büyük işler başaran Tasarım mimarlık şirketimiz hızla ilerlemeye davam ediyor. Tasarım Mimarlık şirketi yaptığı imalatlarda hem uygulamada hem de uygulama sırasında ihtiyaç duyulan her türlü hizmetleri sunar. Tasarım Mimarlık; Dış cephe detay çizim ve projeleri, rölöve plan çizimleri, iş yeri ruhsat projeleri yapar. Ayrıca kesinlikle etüt çalışması yapmayı da unutmaz. Tasarım Mimarlık yaptığı ölçümler ölçü krokisi şeklindedir. Mimar kadromuz profesyonel olmak ile beraber talep edilen çizimler en uygun fiyata da değerli müşterimizin karşısına çıkar.

Yapılan Çalışmalar

Dekorasyon işlemleri ile uğraşan mimarlarımız gerekli çizimleri yaptıktan sonra inşaat mühendisi ekibimiz ile uygulamaya başlar. Yapılacak olan bütün işlemler sorunsuz olarak biter. Rölöve çizimlere genellikle hastane, eğitim kurumları ve eczane gibi kurumlarda gerçekleşir. Eczane tasarımı yapılırken eczane ölçümü adlı tasarım yöntemi kullanılır. Bakanlığın yapmış olduğu talep üzerine rölöve ölçüm çizimleri kaşe ve imza ile birlikte müşteriye teslim edilir. Son olarak talep edilen değişiklikler firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılır.

https://www.tasarimimarlik.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın