Geciktirici Nedir?

Geciktirici Nedir? Erkeklerin en büyük sorunlarından biri erken boşalma ve iktidarsızlık sorunlarıdır. Bu sorunlar belli bir yaştan sonra daha fazla görülür. İşte cinsel sağlık sorunları ile karşı karşıya kalan ya da partneri ile ilişkisi sırasında daha fazla keyif almak isteyen erkekler geciktirici ilaçlardan kullanabilir. Bu tür ürünler hemen her erkeği kurtarıcısı olarak görülmektedir.  Bilhassa ilerleyen […]

 Geciktirici Nedir?

21.02.2021 - 11:50

Güncelleme : 05.03.2021 - 13:58

Geciktirici Nedir?

Erkeklerin en büyük sorunlarından biri erken boşalma ve iktidarsızlık sorunlarıdır. Bu sorunlar belli bir yaştan sonra daha fazla görülür. İşte cinsel sağlık sorunları ile karşı karşıya kalan ya da partneri ile ilişkisi sırasında daha fazla keyif almak isteyen erkekler geciktirici ilaçlardan kullanabilir. Bu tür ürünler hemen her erkeği kurtarıcısı olarak görülmektedir.  Bilhassa ilerleyen yaşlardan sonra  daha fazla kullanımı artmaktadır. Farklı çeşitlerde ve farklı markalarda üretilen Geciktirici ürünlerin için mutlaka içeriğine bakmanız gerekir. Eğer içeriğinde bulunan etmen maddeler, sağlığınıza zarar verecek durumda ise o halde doktor kontrollerinde kullanmanız gerekir.

Geciktirici Nedir? Sorusunun yanıtı ise; erkeklerde görülen ereksiyon bozukluklarını gideren ürünlerdir. Bu ürünler genelde cinsle ilişkiden 10 dakika ila 30 dakika önce kullanılır. Farklı çeşitlerde erkeklerin karşısına çıkmaktadır. Kişiler kendi ihtiyaçlarına yönelik ürün markası ve çeşidi tercih edebilir.  Geciktirici çeşitleri nelerdir?

Jel geciktiriciler; bu ürünler, penis bölgesindeki kan akışını daha fazla hızlandırır. Bu nedenle pek çok kişide görülen sertleşme sorunu da kolay bir şekilde ortadan kalkacaktır. Bunun dışında, daha uzun süreli bir cinsel ilişki sürmek isteyen kişiler de jel  geciktiricileri tercih edebilir. Çünkü bu ürünlerin uyuşturma ve hissizleştirme özelliği de mevcuttur. Dolayısı ile erken boşalmanın da önüne geçecektir.

Tablet geciktiriciler; dünya üzerinde en çok kullanımı yapılan ürünlerden biridir. Tablet şeklinde olduğu için kısa sürede hızlı bir şekilde etkisini göstermektedir. Özellikle stres kaynaklı sertleşme sorunlarında daha fazla kullanılması tavsiye edilir. Bu ürünler, Şişli Vip Partner doktor tarafında da bazı hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Bazı ürünler sadece doktor reçetesi ile temin edilebileceği gibi bazı ürünler reçete olmadan eczanelerden temin edilebiliyor.

Sprey; bazı erkekler sprey şeklideki geciktiricileri kullanmak istemektedir. Bu ürünler, her hangi bir şekilde vücuda zarar vermediği için daha fazla tercih edilir. Örneğin kalp hastaları tablet formunda olan ürünleri kullanamayabilir. Çünkü bu tür kan akışını hızlandıracak ürünler, kalp ritminin bozulmasına neden olabiliyor. Bu nedenle jel ya da sprey formunda olan geciktirici kullanabilirsiniz. Tüm ürünleri https://www.ilaclarim.com/ adresinden bulabilirsiniz.