Gebelik hesaplama

Her anne adayı gebe olduğunu öğrendikten sonra birçok farklı merak içerisine girer. Elbette gebe olduktan sonra merak edilen en önemli konu bebeğinizin kaç haftalık olduğu ve ne zaman doğacağıdır. Bu konuda birçok yöntem bulunsa da en sağlıklı gebelik hesaplama yöntemleri online olarak sunulmaktadır. Gebelik Hesaplama sitesine giriş yapabilirsiniz. Burada normal gebelik ya da tüp bebek […]

 Gebelik hesaplama

21.02.2021 - 10:45

Güncelleme : 21.02.2021 - 10:45

Her anne adayı gebe olduğunu öğrendikten sonra birçok farklı merak içerisine girer. Elbette gebe olduktan sonra merak edilen en önemli konu bebeğinizin kaç haftalık olduğu ve ne zaman doğacağıdır. Bu konuda birçok yöntem bulunsa da en sağlıklı gebelik hesaplama yöntemleri online olarak sunulmaktadır.

Gebelik Hesaplama sitesine giriş yapabilirsiniz. Burada normal gebelik ya da tüp bebek gebeliklerine göre düzenlenmiş olan Gebelik Hesaplama Aracı ile kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bebeğinizin boyu ve normal şartlar altında hangi tarihlerde doğacağı konusunda bilgilendirme alabilirsiniz. Bebeğinizin tahmini doğum tarihini ve kalan gün sayısını merak ediyorsanız en sağlıklı sonuçlar için gebelik hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

https://www.gebelikhesaplama.net/