Garantili Nakliye Hizmetleri

Müşterileri ile web adresi üzerinden iletişim kuran ve işin nasıl yapıldığı da dahil istenilen tüm bilgileri buradan müşterilerine ulaştıran firma nakliye işlemlerini sigortalı olarak yapıyor. Sigortalı olarak yaptığı nakliye işlemleri öncesi sigorta poliçesinin bir örneğini de müşterileri ile paylaşan firma bu uygulaması ile müşterilerine güven veriyor. Oldukça fazla taşıma ihtiyacının olduğu İstanbul nakliye firmalar arasında […]

 Garantili Nakliye Hizmetleri

28.05.2019 - 23:47

Güncelleme : 28.05.2019 - 23:47

Müşterileri ile web adresi üzerinden iletişim kuran ve işin nasıl yapıldığı da dahil istenilen tüm bilgileri buradan müşterilerine ulaştıran firma nakliye işlemlerini sigortalı olarak yapıyor. Sigortalı olarak yaptığı nakliye işlemleri öncesi sigorta poliçesinin bir örneğini de müşterileri ile paylaşan firma bu uygulaması ile müşterilerine güven veriyor. Oldukça fazla taşıma ihtiyacının olduğu İstanbul nakliye firmalar arasında müşterilerine en uygun fiyatları sunan firma müşterilerine ödeme kolaylığı da sağlıyor.

Nakliye İşi Nasıl Yapılıyor?

Taşıma işlemlerinin tüm aşamalarında müşterilerini bilgilendirerek şehirler arası taşımacılık  işlemlerinde eşyalarının nerede olduğunu bilmelerini sağlayan firma web adresinde bulunan online takip sistemi ile hizmet veriyor. Evden eve nakliyat işlemleri veofis taşıma işlemlerini büyük bir titizlik ile yapan firma 2 aşamalı olarak gerçekleştirdiği bu işlemlerde evrakların kaybolmaması ve eşyaların zarar görmemesi için dosyalama ve ambalajlama yöntemleri ile çalışıyor. Öncesinde taşıma işleminin yapılacağı adrese keşif ekibi göndererek de taşıma günü yaşanacak olası sorunların önüne geçen firma yetkilileri taşınma hangi şehre olursa olursa beraberinde mutlaka personel yolluyorlar.

Nakliye Fiyatları

Girilen bazı bilgiler ile ortalama fiyatların hesaplandığı hesap motoru ile kısa sürede müşterilerinin bilgilenmesini sağlayan firmada fiyatlar, evin kat sayısına göre asansör kullanımı, eşya sayısı ve iki mekan arası KM farkına göre değişiyor. Bu bilgileri müşterilerinden alan firma kısa hesaplamalardan sonra müşterilerine fiyat teklifini sunuyor.

https://www.temiznakliyat.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın