Garantili Liftli Ve Frigolu Taşıma Seçenekleri

Teknik özellikleriyle nakliyat hizmetini çok kolay bir şekilde gerçekleştiren konunun uzmanı firmamız, liftli taşıma işlemi için özel üretilen araçları hizmetinize sunmaktadır.

 Garantili Liftli Ve Frigolu Taşıma Seçenekleri

05.02.2018 - 13:42

Güncelleme : 05.02.2018 - 13:42

Teknik özellikleriyle nakliyat hizmetini çok kolay bir şekilde gerçekleştiren konunun uzmanı firmamız, liftli taşıma işlemi için özel üretilen araçları hizmetinize sunmaktadır. Kiralama seçenekleriyle gerçekleştirilen bu işlemle birlikte, ağır yükleri omuzlamaktan kurtulacaksınız. Yüksek tonaj özellikleriyle yük kaldırma ve yükleme işlemlerinde problem yaşamayan bu araçlarla, istediğiniz çözümleri pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Frigolu taşıma seçenekleriyle gerçekleştirilen nakliyat hizmetlerinde, donmuş vaziyette nakli gereken balık, et ve tavuk gibi bir çok gıdaların nakli gerçekleşmektedir. Birinci sınıf kullanım özellikleriyle dondurulmuş gıdaların taşınması problem olmaktan çıkmaktadır.

 

Frigolu taşıma hizmetleriyle çözüm üretmeye devam eden firmamız, istediğiniz hizmet anlayışını pratik bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Araçlarımızın bakımları düzenli yapılmaktadır. SRC ve psikoteknik belgelerine sahip tecrübeli şoförlerimiz araçları kullanmaktadır. Güvenli ve garantili bir nakliyat hizmeti için firmamızı arayabilirsiniz. Söz verilen zamanda adrese teslimat yapan şoförlerimiz, uzun yol tecrübesiyle sorunsuz nakliyat hizmetini pratik bir şekilde sizler için hazırlamaktadır. Aradığınız çözüm yöntemlerini pratik bir şekilde sunan firmamız, mesafe ve araç cinsine göre fiyatlandırma işlemi gerçekleştirmektedir. Eşya güvenliğinin mükemmel bir şekilde gerçekleşmesi için garantili seçenekleri tercih etmelisiniz.

http://www.dmrlogistics.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın