Galaxy S9 ve S9+’ın Seri Üretimine Başlanıyor!

Samsung Galaxy S9 ve S9+ telefonlarıyla ilgili birçok bilgi internete sızdırıldı. Alınan verilere göre Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın seri üretimine başlıyor.

 Galaxy S9 ve S9+’ın Seri Üretimine Başlanıyor!

27.12.2017 - 14:08

Güncelleme : 27.12.2017 - 14:08

Samsung Galaxy S9 ve S9+ telefonlarıyla ilgili birçok bilgi internete sızdırıldı. Alınan verilere göre Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın seri üretimine başlıyor.

Güney Koreli şirket, gelecek sene Şubat ayında Barselona’da yapılacak olan 2014 Mobil Dünya Kongresi (MWC) etkinliğinde Galaxy S9 ikilisini duyurmayı planlıyor.

Tanıtımı takiben, Galaxy S9 ve S9+, Mart ayı başında piyasaya sürülecek.

Yayın ayrıca, Galaxy S9 ve S9+’da iç mekan tasarrufuna izin verecek bir sistem kartı özelliğine sahip olacağını açıkladı. Bunu başlangıçta beş tedarikçi üretiyor ve Şubat ayında bir tane daha eklenecek.

Rapor ayrıca Galaxy S9’un tek bir kamera sensörü ile geleceğini ve çift kamera özelliğinin S9+’da özel olarak mevcut olacağını iddia ediyor. Kamera sensörleri, şirketin Electro Mechanics kanadı tarafından tedarik edilecek. Şirketin Galaxy S9 ve S9+’ın seri üretime başlamasını planlamasının nedeni ise, bu amiral gemilerin karşılaşacağı yüksek talep için peşin olarak stok oluşturmak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın