Galaxy S9 Plus güncelleme aldı!

S9 Plus için yayınlanan güncelleme ile birlikte, amiral gemisinin fotoğraf kalitesinin iyileştirildiği açıklandı. Son zamanlarda kullanıcılar arkadan parlatıldığı koşullarda yüzlerinin parlak çıkmasından oldukça yakınıyordu. Bugün yayınlanan sistem güncellemesi ile birlikte S9 Plus kullanıcılarının yakındığı bu sorun tamamen ortadan kaldırıldı. Samsung Galaxy S9 Plus güncelleme Yazılım güncellemesinin bunlarla sınırlı olmadığını belirten Samsung’un, cihazın sistem kararlılığı üzerinde […]

 Galaxy S9 Plus güncelleme aldı!

06.11.2018 - 18:50

Güncelleme : 06.11.2018 - 18:50

S9 Plus için yayınlanan güncelleme ile birlikte, amiral gemisinin fotoğraf kalitesinin iyileştirildiği açıklandı. Son zamanlarda kullanıcılar arkadan parlatıldığı koşullarda yüzlerinin parlak çıkmasından oldukça yakınıyordu. Bugün yayınlanan sistem güncellemesi ile birlikte S9 Plus kullanıcılarının yakındığı bu sorun tamamen ortadan kaldırıldı.

Samsung Galaxy S9 Plus güncelleme
Yazılım güncellemesinin bunlarla sınırlı olmadığını belirten Samsung’un, cihazın sistem kararlılığı üzerinde önemli iyileştirmeler yaptığını da özellikle vurguladığını görmekteyiz.

Kameranın fotoğraf kalitesi iyileştirildi.Arkadan aydınlatılmış koşullarda yüzlerin parlaklığı iyileştirildi.Cihazın güvenliği iyileştirildiCihaz kararlılık geliştirilmesiPerformans iyileştirmeleri
Bir takım iyileştirmelerin ön plana çıktığı güncelleme ile birlikte Samsung’un amiral gemisi artık daha kararlı bir şekilde çalışıyor. S9 Plus kullanıcıları ayrıca yeni güncellemeyi Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncellemeleri seçeneklerini izleyerek manuel olarak da indirebilirler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın