Galaxy S6 Edge güncelleme

Samsung, S6 ve S6 Edge modellerinin piyasa sürülmesini üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen, aylık güvenlik güncellemeleriyle kullanıcıları şaşırmaya devam ediyor. SamMobile‘da yer alan bir habere göre Samsung, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki S6 ve S6 Edge kullanıcıları için Ocak 2019 güvenlik güncellemesini yayınladı. Söz konusu güncellemenin odağında ise, bir takım performans iyileştirmeleri yer alıyor. Bunun haricinde, yayınlanan […]

 Galaxy S6 Edge güncelleme

14.02.2019 - 19:11

Güncelleme : 14.02.2019 - 19:11

Samsung, S6 ve S6 Edge modellerinin piyasa sürülmesini üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen, aylık güvenlik güncellemeleriyle kullanıcıları şaşırmaya devam ediyor.

SamMobile‘da yer alan bir habere göre Samsung, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki S6 ve S6 Edge kullanıcıları için Ocak 2019 güvenlik güncellemesini yayınladı. Söz konusu güncellemenin odağında ise, bir takım performans iyileştirmeleri yer alıyor.

Bunun haricinde, yayınlanan haberde benzer bir güncellemenin Galaxy S7 modelleri içinde geleceği özellikle belirtiliyor.

Bildiğiniz üzere Samsung, uzun bir süre önce S6 serisini aylık ve üç aylık güvenlik güncellemesi alan cihazlar listesinde kaldırmıştı. En son, Temmuz 2018’de güvenlik güncellemesi alan S6’nın belli aralıklarla bir süre güvenlik güncellemelerini alacağı da ön görülüyor. Son olarak, söz konusu güvenlik güncellemesinin gelip gelmediğini aşağıdaki adımları izleyerek sorgulatabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın