Galaxy S4 Patladı!

Son zamanlarda televizyon ve internet medyasından sıklıkla görmeye alıştığımız cep telefonu patlamalarına, teknoloji devi Samsung’un dünyanın en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S4’de katıldı. Telefon patlamalarının sonuncusu Türkiye’de gerçekleşti. Dünyanın en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S4, kullanıcısının şarja takmasından yaklaşık 3 saat sonra patladı. Geçtiğimiz sene İsviçere’de kullanıcısının cebinde […]

 Galaxy S4 Patladı!

22.06.2014 - 0:02

Güncelleme : 22.06.2014 - 0:02

Son zamanlarda televizyon ve internet medyasından sıklıkla görmeye alıştığımız cep telefonu patlamalarına, teknoloji devi Samsung’un dünyanın en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S4’de katıldı.

Telefon patlamalarının sonuncusu Türkiye’de gerçekleşti. Dünyanın en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S4, kullanıcısının şarja takmasından yaklaşık 3 saat sonra patladı.

Geçtiğimiz sene İsviçere’de kullanıcısının cebinde patlayan Galaxy S3 ve Hong Kong’da yine bir Samsung Galaxy marka telefonun patlaması sonucu ev yanma olayı Samsung’un son dönemde başına gelen ve itibar kaybetmesine neden olan olaylardan birkaçı.

Türkiye’deki olayın haberleşmesi üzerine Samsung Türkiye resmi bir açıklama yaparak olay hakkında inceleme başlattıklarını duyurdu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın