Galaxy S10‘un LPDDR5 RAM ile detaylar

Bildiğiniz üzere Samsung, mobil cihazlar için süper hızlı RAM ve depolama çözümleri üzerinde sıkı bir çalışma üretiyor. Kullanıcıların daha akıcı bir akıllı telefon deneyimi için yeni teknolojiler üzerine çalışan teknoloji devi, UFS 3.0 standardında depolama ünitesini yeni nesil akıllı telefonlarında yer vereceği geçtiğimiz günlerde doğrulanmıştı. Şimdi ise şirkete yakın kaynaklarca aktarılan bilgiler doğrultusunda, Samsung’un geçtiğimiz […]

 Galaxy S10‘un LPDDR5 RAM ile detaylar

13.01.2019 - 12:47

Güncelleme : 13.01.2019 - 12:47

Bildiğiniz üzere Samsung, mobil cihazlar için süper hızlı RAM ve depolama çözümleri üzerinde sıkı bir çalışma üretiyor. Kullanıcıların daha akıcı bir akıllı telefon deneyimi için yeni teknolojiler üzerine çalışan teknoloji devi, UFS 3.0 standardında depolama ünitesini yeni nesil akıllı telefonlarında yer vereceği geçtiğimiz günlerde doğrulanmıştı.

Şimdi ise şirkete yakın kaynaklarca aktarılan bilgiler doğrultusunda, Samsung’un geçtiğimiz Temmuz ayında lanse etmiş olduğu süper hızlı LPDDR5 RAM‘lerin Galaxy S10 ile birlikte kullanıcılara sunulacağı ön görülüyor.

Bir önceki nesil LPDDR4 RAM‘leri göre 1.5 kat daha hızlı işlem yapabilen LPDDR5 RAM’ler ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkma hazırlığında olan Samsung, 2019 yılına Galaxy S10 modelleri ile damgasını vurmak istiyor.

Hatırlarsanız, daha önceden siz değerli okurlarımıza aktarmış olduğumuz haber ile birlikte Samsung’un 2020 yılında LPDDR5 RAM’lerin üretimine başlayacağını belirtmiştik.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın